Dijilove 16 Ocak’ta Başlıyor

by Bayilik Lobisi

#Dijilove
Sektörün yıldızları 16 Ocak- 21 Şubat tarihleri arasında Dijilove SEO Eğitimi’nde bir araya geliyor. SEO, Adwords, Analytics, Content Marketing ve dijitalin diğer tüm disiplinleri, uzun yıllardır sektörün içinde yer alan, alanında uzman konuşmacılar tarafından ele alınıyor. Eğitimin sonunda ise başarılı olan ilk 3 katılımcıyı, dünyanın en büyük SEO konferanslarından biri olan Search Love’a ücretsiz katılma fırsatı bekliyor.

Networking ve Kariyer Fırsatları
Dijital pazarlamayı bu işin Türkiye’deki en büyük uzmanları anlatıyor ve katılımcılara kariyerlerine yeni bir yön verme ya da alanlarında daha yetkin bir konuma erişme şansı doğuyor.

SEO Eğitimi Sertifikası
Eğitime düzenli katılım gösteren tüm katılımcılara Bahçeşehir Üniversitesi onaylı Türkiye’nin ilk ve tek SEO eğitimi sertifikası veriliyor. Bu sertifika ile siz de Türkiye’deki sayılı SEO uzmanları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Search Love Bileti
Eğitimin sonunda düzenlenen sınav sonucunda başarılı olan ilk 3 katılımcı, Londra’da düzenlenen ve dünyanın en büyük dijital pazarlama konferanslarından biri olan Search Love’a, ulaşım ve 5 yıldızlı otelde konaklama masraflarını da kapsayan bir bilet kazanma şansı yakalıyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için: http://dijilove.com/

dijilove

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı