Diyet Kapımda, Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

diyetkapimda.com , sporcular ve kilo vermek isteyenler için uygun kalorili yemek ve yiyeceklerin dilediğiniz an kapınıza kadar servis edilmesi amacıyla çalışan bir yemek servisi sitesi.

İzmir merkezli bir firma olan Diyet Kapımda, ürünlerinin daha hızlı servis edilmesi ve daha fazla insana hizmet verebilmek adına franchise vererek büyümeyi hedefliyor.  Dünyada başarıyla uygulanan ve yüzlerce örneği olan kapınıza teslim diyet yemek paketleri Diyet Kapımda kalitesiyle artık İzmir’de. Gün içinde tüketeceğiniz tüm öğünleri gıda mühendisleri, diyetisyenler ve usta aşçılar eşliğinde taptaze, sağlıklı bir şekilde hazırlanıyor ve kapınıza kadar teslim ediliyor. Diyetisyen Doğa PEKSEVER’in kurucuları arasında olduğu diyatkapimda.com’un geçtiğimiz haftalarda yurtdışı franchise taleplerini de değerlendirmeye başladı.

Diyet Kapımda Franchising
Başlangıç bedeli 10.000 USD. Firma ilk 3 Franchise yatırımcısından başlangıç bedeli alınmayacağını söylüyor. Yatırım bütçesi ise yaklaşık olarak 80.000 ile 120.000 TL arasında. Ortalama %40 kâr oranıyla yatırımcılarına büyük bir fırsat sunan diyetkapimda.com franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak veya başvuru yapmak için,  bilgi@diyetkapimda.com adresine mail atabilir yada bilgi formunu doldurabilirsiniz. Çok düşük kurulum bedelleriyle 15 gün gibi kısa bir sürede anahtar teslim işletmenizi açabilir, hazır müşteri portföyünden faydalanarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı