Doğal Kozmetik ve Sağlık Ürünleri Bayiliği

by Bayilik Lobisi

Girişimcilerin çoğu bir iş kurmak için nelerin gerektiğini bilirler ancak bir işletmeyi nasıl büyüteceklerini ve işleri nasıl yürüteceklerini bilmezler. Bayilik almak sizi bütçe dâhilinde aynı anda yapılan birçok ağır yükten kurtarır. Ve bizden bayilik alırken bir nevi sistem de almış olursunuz. Bütün bayiliklerin takip etmeleri gereken hâlihazırda kurulmuş bir sistemi vardır. Bu sistemler her bayinin üretkenliğini geliştirmek ve satışlarını arttırmak üzerine tasarlanmıştır. Hali hazırda kanıtlanmış bir sisteme sahip olmak işletme sahibinin normal zamanlarda karşılaşabileceği varsayımları ve hataları ortadan kaldırır.

Yüksek başarı şansı; bayiliği almak küçük işletme açmaktan oldukça farklıdır.  Halihazırda kurulmuş bir sistem olduğu için başarı şansıda daha yüksektir. Bayilik veren firmanın devreye soktuğu sistemi takip ederseniz işletmenizi en başarılı şekilde yönetebilirsiniz.

Kurum imajı ve marka bilinirliği
Eğer bayilik sistemi alırsanız kurum imajınız ve marka bilinirliğiniz çoktan kabul görmüş olur. Müşteriler genellikle aşina oldukları ve daha önceden bildikleri ve güvendikleri firmalardan ürün ve hizmet alırlar.

Pazarlama
İşletmenizin tanıtımıyla ilgili genellikle endişe etmenize gerek yoktur. Bayilik veren firmalar bütün pazarlama faaliyetleriyle ilgilenir. Eğer firma pazarlama faaliyetleri ile ilgilenmiyorsa takip etmeniz ve kullanabileceğiniz satıcıya özel sistemlerle ilgili hazırlamış oldukları taslakları vardır.

Bir bölgede tek başına satış avantajı
Yeşil Adam bayiliği aldığınızda aynı zamanda işinizi yürütebileceğiniz bölgede tek satış yapan bayi siz olursunuz. Bayilik veren firmalar belli bir coğrafik bölgede sadece belli miktarda bayi açılmasına izin verir. Belli bir bölgeden sorumlu olursunuz ve sizin bayilik sisteminizdeki başka hiçbir bayi bu bölgede işletmesini açamaz.

Birden fazla lokasyona sahip olma
Bayilik sisteminin bir parçası olmak sistem içerisinde büyümeniz için size her zaman daha fazla fırsat sunar. Bir kez başarılı bir bayi haline gelirseniz sonraki adımda birden fazla birimden oluşan bayiliğin sahibi olabilirsiniz.

İyi bir yönetim ekibiyle açtığınız bayiniz başarılı olduktan sonra dikkatinizi ikinci bir yerde alt bayi açmaya verin. Birden fazla birimden oluşan bayilik sahibi olanlar birden fazla yeri yönetirler ve birden fazla yerle uğraştıkları için bazen gelirlerini katlarlar.
Türkiye genelinde sınırlı sayıda bayilikleri veriyoruz. İş kurmak ve faydalı bir iş yapmak istiyorsanız üretici desteği sağlıyoruz. Satış hedefinize göre kiranızı ödemekle birlikte Tv, radyo tanıtımları ile sosyal projelerde destek veriyor ayrıca uluslararası sigara ve alkolle mücadele derneğinin tiyatro ekibiyle sosyal projelerde tanıtımınız yapılacaktır.

Çok sayıda ilginç ürünlerimizle yanınızda olurken, %100 lere varan kar marjları ile hayalinizdeki işe ve 231 çeşit ürün yelpazesiyle geleceğinizi garanti altına alabilir ve gereken başarıya kavuşabilirsiniz. Çok yakında ünlü sanatçılarla tv satış desteği başlayacaktır. Tüm Türkiye il ve ilçelerinde bayilikler tamamlandıktan sonra yurt dışı satışları başlayacaktır.

Büyük düşünüyor ve kendi işimin patronu olmak istiyorum diyor iseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizleri bu konuda detaylı bilgilendirmek hizmet politikamız açımızdan önemlidir. Bilgi almanızı tavsiye ederiz…

Detaylı Bilgi İçin: AG Danışmanlık: 0537 434 30 14

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı