Doğtaş Mobilya Bayilik Bilgileri

by Bayilik Lobisi

Doğtaş Mobilya Bayilik 

Doğtaş Mobilya bayiliği veren ve 200’ün üzerinde mağazası olan bir marka. Firma 65 ülkeye ihracat yapıyor ve ülkemiz harici diğer ülkelerde de franchise modeli ile büyümeye devam ediyor.

Doğtaş mobilya mağazası konseptinde salon takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları,genç ve çocuk odası takımlarının yanı sıra mutfaklar içinde ürün grupları satılıyor. Doğtaş bayilik yatırım tutarı ve ayrıntılı bilgileri kendi sitesinden başvuru yaptıktan sonra öğrenebiliyorsunuz. Firma bayilik bilgilerinde gerekli teminatı, mağaza büyüklüğünü ve işin işleyiş modeli hakkında ki bilgileri sunuyor.

1972 yılında kurulan ve bugün 65 ülkeye ihracat yapan, yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazasıyla her geçen gün güçlenerek büyümeye devam eden Doğtaş, sizleri de bu kazançlı gelişime ortak olmaya davet ediyor.

Türkiye mobilya sektörünün gelişmesi ve dünya mobilya piyasasında giderek daha fazla söz sahibi olmasında etkili çalışmalar yapan Doğtaş; Türkiye’de ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (Geprüfte Sicherheit) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşıyor. Ürün ve mağaza konseptiyle, kalitesi tescilli geniş ürün yelpazesiyle farklı hedef kitlelere seslenen, teknolojiye yaptığı yatırımlar, perakendedeki öncü yaklaşımlarıyla dikkat çeken Doğtaş Ailesi’ne katıldığınızda farkı sizin de yaşayacağınıza inanmaktayız.

Doğtaş Ailesi’ne katılmak isteyenler; bugün sektörün önde gelen markalarından biri olarak tüketicilerine sadece üründe değil, hizmette de farklılıklar sunan Doğtaş’ın bir üyesi olacak ve aşağıdaki konularda destek alacaktır:

Doğtaş Bayilik alanlara sunduğu destekler

– Yer seçimi
– Mağazacılık el kitabı
– Doğtaş Akademi tarafından sürekli eğitim
– Ücretsiz nakliye ve montaj
– Satış sonrası hizmet (müşteri hizmetleri)
– Pazarlama desteği

Doğtaş’ın Bayilik iletişim Bilgleri

Tel: +90 216 425 00 25
Mail: bayilik@dogtas.com / franchising@dogtas.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı