Dollar Rent A Car Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Amerika merkezli Dollar Rent a Car araç kiralama sektöründe dünyada 4. Sırada, ABD’ de ise 3. büyük sırada yer alan tecrübeli ve güvenilir bir firma. Dünya genelinde 150 ülkede şehir ve hava limanları dahil 8960’nin üzerinde istasyon ve yaklaşık 321,000 adetlik araç filosu ile otomobil kiralama sektöründe uluslararası, başarılı bir marka.

Anımtur Turizm Otelcilik Oto Kiralama San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında uluslararası bir marka haline gelmiş olan firmanın Türkiye mümessilliğini almış. İlk yıllarından itibaren başta merkez ofis Nish İstanbul olmak üzere Atatürk ,Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes , Diyarbakır,Erzurum, Safranbolu, Kayseri, Adana, Trabzon hava limanlarında ve Urfa, Gaziemir, Alsancak,Taksim, Mersin, Sivas şehirlerinde bulunan bayiilikleriyle hizmet veren Anımtur Turizm Otelcilik Oto Kiralamada güvenilir ve kaliteli hizmet ilkesiyle ülke çapında hizmet vermektedir.
2011 yılında yeni yapılanma projesi doğrultusunda Franchise yolu ile ülke genelinde belli başlı il ve bölgelere alt bayilik vererek yayılmayı uygun gördü. Bunun için hali hazırda bölgesinde otomobil kiralama işiyle iştigal eden, bölgesinde saygın, istikrarlı, güvenilir, karşılıklı sinerji oluşturmaya açık, birlikte aynı fikirde hareket edebileceğimiz, kimyalarımızın uyuştuğu bir firma ile iş birliğine gitme kararı aldı. Dollar Rent A Car bayisi olarak siz de kazançlı bir iş için ilk adımı atmış olacaksınız.

İletişim:
Tel : 444 11 70
Web: www.dollarturkey.com/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı