Dome Pico Kumpir Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Pico’ nun Evi anlamını taşıyan Dome Pico 1998 yılında Ankara’da kurulmuş olan P.A.N.G. İth. İhr. Gıda İnş. Tur. Tic. ve San. Ltd. Şti.’nin fast food yatırımlarında kullandığı tescilli bir markasıdır.

Dome Pico’nun ilk noktası Ağustos 1999’da Ankara Migros Alışveriş Merkezinde açılmıştır. Daha Sonra Antalya Migros Alışveriş Merkezi,Ankara Çayyolu Arcadium Alışveriş Merkezi, Antalya Deepo Outlet Center,İzmit Dolphin Alışveriş Merkezi, İstanbul Maltepe Carrefour SA Alışveriş Merkezi, Ankara Millennium Alışveriş Merkezi,Konya Tesco Alışveriş Merkezi,İstanbul Bağdat Caddesi ve İzmir Forum Bornova Alışveriş Merkezi , İstanbul Kale AVM , Trabzon Şubemiz ile şube sayılarını arttırmaya devam etmektedir.

1999 yılından itibaren fast food sektöründe lezzet, servis, kalite uygulamarını kendimize prensip edinerek, Dome Pico ® şubelerimizde hizmet vermekteyiz. Dome Pico olarak hem şirket bünyemizde restaurantlar, hem de yeni yatırımcılarla her geçen gün şube sayılarımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. Aktif çalışma isteği, bilgi ve tecrübelerinin işe yansıtılması, Takım çalışmasını arzulamak ve uygulamak, Organizasyon yeteneği ve finansal planlama, Dome Pico  restaurantlarına yatırım yapabilecek finansal yeterliliğe sahip olmak, Bu özelliklerin sizi tanımladığını düşünüyorsanız franchising başvuru formumuzu doldurunuz.

Dome Pico Franchise Başvurusu İçin Tıklayınız

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı