Döner firmaları arasında rekabet.

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren firmalar arasında son dönemlerde kıran kırana bir pazarlama yarışı var. Kimi firma isim bedelini düşük tutuyor,kimi firma ise kurulum maliyetlerini minimize ediyor. Bayilik veren dönerciler isim bedelinden feragat ederek bayilik sistemlerini güçlendirmek istiyorlar ama kurulum maliyetlerini yükseltiyorlar . Yatırımcıların bu taz bayiliklerede dikkat etmeleri gerekiyor.
Bayilik veren döner markaları yatırımcılarına müşteri kazandırmak için self servis yöntemini seçiyor ,porsiyon fiyatlarını geri çekiyor. Yatırımcı bu tarz bir sistemde sürümden kazanmak durumundadır. Müşteri portföyü yok ise zarar ile kapatmaktadır. Ne olması gerekir bana sorarsanız sistemde her ikiside olmalı ve hatta paket servis bile bulunmalıdır. Bir çok müşteri ucuzluktan ziyade damak tadını aramaktadır.
Bayilik veren firmalara bir göz atar isek bunların arasında son zamanlarda bayilik sistemini çoğaltan Ekrem coşkun döner bulunmaktadır. İsim bedelini 250,000tlde 85,000 tl ye indirmiştir. İnşaat ve kurulum bedelleri ise 350,000 tl ile 400,000tl arasında bulunmaktadır. Bir diğer marka Dünya döner kurulum bedelleri kurulacak yerin büyüklüğüne göre değişmekte olup 100,000tl ila 130,000 tl arasındadır. Diğer bayilik veren döner firması Paşa döner franchise bedeli yani isim hakkı bedeli 200,000tl civarında olup inşaat ve kurulum yerin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Diğer bir marka Tutku et döner İsim beli 60.000tl ortalama kurulum bedeli ise 200,000tl ile 250,000tl arasındadır. Diğer bir firma ise Expres yaprak döner 25 yılın tecrübesiyle bu sektörde yer almaktadır.Yeni markası ile kısa zamanda bayilik sayısını yükseltmiştir tadından kalitesinden ödün vermeyen Expres yaprak döner Hem alakart hemde paket servis olarak hizmet vermektedir. İsim bedeli 40,000tl olup inşaat ve kurulum 130,000tl ile 150,000tl arasında olmaktadır.Mimari çizimden sonra yatırımcı dilerse inşaatını kendiside yaptırabilme şansıda vardır.
Bayilik veren firmalar ve franchise veren dönercilerden bazıları şunlardır.Kırmızı döner, bolkes döner,Baba döner,İsos döner Öncü döner,Bursa kebap evi,Hot döner, bereket döner gibi daha birçok bayilik veren firmalar vardır.Bayilik alacak yatırımcılar hangi firmadan alacaklar ise birkac noktadan tadım yapmalarını tavsiye ederiz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı