Döner Stop Franchise İle Büyüyor

by Bayilik Lobisi

Döneri farklı soslarla birleştiren ve hem enerjisi, hem de kalitesi ile misafirlerini kendine bağlayan Döner Stop, “Yakında kafanı çevirdiğin her yerde olacağız” diyerek yola çıkmıştı. Bugüne dek kendi açtığı 7 lezzet durağından sonra Döner Stop artık franchise de vermeye başlıyor

Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, döner severin aradığı lezzeti en yeni haliyle sunuyor. Döner Stop, İstanbul ve Çanakkale’deki toplam 7 restoranı ile şimdiden kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edindi. “Yakında kafanı çevirdiğin her yerde olacağız” diyen Döner Stop, yoğun istek üzerine artık franchise vermeye başlıyor. Döner Stop, çok özenli ve seçici davranarak el sıkışacağı franchiseleri ile lezzetlerini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyacak ve 2016 sonunda toplam 40 restorana ulaşacak.

Bu dönerler çok farklı
Döner Stop’un geleneksel damakları bile kendine hayran bırakan farklı lezzetleri içerisinde Stop Klasik, Açık Klasik, Cheese Klasik, Cheddar Mantarlı, Cafe de Paris ve Jalapeno Biberli et döner seçenekleri bulunuyor. Restoranda taze olarak pişirilen dönerler zeytinyağlı ciabatta ekmeğiyle ya da dürüm olarak servis ediliyor. Döner Stop’ta etler, hiçbir katkı maddesi içermeden, en sağlıklı şekilde hazırlanıyor. Et dönerin yanı sıra Döner Stop’un menüsünde, yine özel soslarla lezzeti doruğa taşınan tavuk döner ve köfte de bulunuyor.

Hijyen, kaliteli servis ve yenilenen menüsü ile çok farklı
Enerjisi, farklı tarzı ve her şeyden önemlisi farklı sosları ile zenginleştirdiği leziz döneri, Döner Stop’u karşı konulmaz kılıyor. Döner Stop, sürekli yenilediği menüsü, gençlik ve deneyimi birleştiren keyifli çalışanları ve hijyen konusundaki titizliği ile misafirlerini kendine bağlıyor. Döner Stop iddia ediyor: “Bu döneri yersin, döner yine gelirsin!”.

Franchise Koşulları
Franchise giriş bedeli 40 bin dolar, ortalama işletme sermayesi ise 150 bin dolar olarak belirlendi. Yüzde 2’lik reklam katılım payı ve yüzde 5’lik sürekli franchise ödemesi de yatırım şartları içerisinde bulunuyor. Döner Stop franchiselerine eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, ortak reklam, mal temini ve pazarlama alanlarında da çeşitli destekler veriyor.

Döner Stop Franchise Başvurusu İçin Tıklayın

döner stop mecidiyeköy

Benzer İçerikler

1 comment

ömer can 18 Mayıs 2016 - 01:02

daha ucuz fiyatlarla hizmet veren ve daha uygun yatırım bedelli markalar var. ülkenin ekonomik şartları orrtada.

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı