Doriva Pencere ve Kapı Sistemleri Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Yapıcı fikirlerin öncüsü Vefa Holding güvencesiyle kapı pencere sistemleri sunan Doriva, Türkiye genelinde bayilikler veriyor. Vefa Holding’in yeni markalarından biri olan Doriva, kendine özgü tasarımlara sahip profilleri ile sektörde dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye genelinde bayilikler veren Doriva, her geçen gün bayi sayısını artırıyor.

Tümüyle kendine özgü tasarımlara sahip profilleriyle sektöre iddialı bir giriş yapan Doriva, Türkiye genelinde yeni bayileri ile daha da güçleniyor. Otomasyona dayalı üretim teknolojisi ile yüksek kalitede kapı ve pencere profilleri üreten Doriva, doğaya dost, uzun ömürlü, dayanıklı kapı ve pencere profillerini özel renk ve tasarım seçenekleriyle sunuyor.

Üretimlerini İstanbul’da gerçekleştiren Doriva, sınırsız renk ve desen seçeneği, bakım ve montaj kolaylığı, satış sonrasını da kapsayan hizmet başarısıyla birçok yenilik sunuyor. Hem PVC hem de alüminyum profillerin yer aldığı çok geniş bir yelpazeye sahip olan ürün gamında prefabrike yapılar ve yaşam konteynerlerine özel bir profil serisi de bulunuyor. Bu profil serisi bu alanda düşük maliyetli ve montaj sürecini hızlandırıcı çözümler sunuyor.

Detaylı bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.doriva.com.tr/

Benzer İçerikler

1 comment

ihsan akın 9 Ekim 2018 - 16:11

mardin merkezde 30 kişilik kuzenlerden oluşan geniş aşle şeklinde toptan mangal kömürürü satışını gerek mardin gerek çevre il ve ilçelere aktif dağıtım yapmaktayız. yeni ve daha temiz bir iş düşünüyoruz. gücümümüze güç katacak bir firmayla hemen başlamak iistiyoruz.

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı