Doubleshotcoffee bayilik veriyor

by Bayilik Lobisi

Doubleshotcoffee bir dünya markası olup  8 ülkede hizmet vermektedir. Doubleshotcoffee markasının Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ,Ortadoğu ve B.A.E nin masterfrenchise haklarını alıp ilk şubesini 2017 yılında açmış olup 2018 yılında da Sakarya, Antalya ve Alanya da açarak büyüme yolunda ilerlemektedir.
Dünyada sayılı kahve markalarının arasında olan Doubleshotcoffe sıcak iç mekanı, güler yüzlü personeli geniş ve özgün ürün yelpazesiyle en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamıştır.
Sabahın ilk saatlerinden itibaren sabah kahvaltı servisi veya atıştırmalıklarla güne başlayabilir veya güne kahvenizi hafif bir müzik eşliğinde yudumlayıp işe veya günlük yaşamınıza başlayabilirsiniz. Gün boyunca ve akşam saatlerinde de ister yalnız ister arkadaş çevreniz ,aileniz veya iş arkaşlarınız ile birlikte zengin menülerimizden tercihlerinizi seçerek güzel zaman geçirebilirsiniz. Doubleshotcoffee sıcak iç mekan güler yüzlü personeli ve kaliteli ürünleri ile misafirlerine hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Doubleshotcoffee sosyal yönü güçlü ,başarıyı hedefleyen işinin başında ,işletmesini bir aile işletmesi olarak gören finansal gücü ve olanakları olan kişi veya kuruluşlarla çalışmayı amaç edinmiştir.
Doubleshotcoffee 3 ayrı konseptte hizmet vermektedir.
Doublshotcoffe kioks
Şehirlerin hızlı ve stresli temposunda misafirlerimize anlıkta olsa kısacık molalarda kahve ve atıştırmalıklar sunabileceğimiz konseptimizdir. Kioks modeli 4 ila 6 m2 arasında olup soğuk sıcak kahve çeşitleri, soğuk içecekler, çay ve sandviç sunulabilen konsepttir. Kurulum bedeli 20,000$ ile 30,000$ arasındadır.

Doublshotcoffe expres
Şehir yaşantısı her geçen gün dahada stresli, gürültülü ve hızlı yaşamayı gerektiren bir hal alıyor. Bu yaşam içersinde kendilerine kısa mola zamanlarında bir nebzede olsun şehrin bu karmaşa ve stresinden kurtarıp şımartmak isteyen misafirlerimize hizmet verebilecek konseptimizdir .

Konseptimiz 15m2 ile 30 m2 arasında menüsünde sıcak soğuk kahve çeşitleri, sıcak ve soğuk içecekler ,tost , sandviç gibi hafif atıştırmalıkların bulunduğu konseptimizdir. Ortalama kurulum maliyetleri 32,000$i le 44,000$ arasındadır.

Doubleshotcoffee Coffe ,cafe restoran
Doubleshotcoffe sakin dinlendirici ortamı güler yüzlü personeli ile sizleri karşılar. Amacımız misafirlerimizin günlük hayattan koparıp müzik eşliğinde dinlenmelerini sağlamak menümüzle günün her saatinde misafirlerimizin güzel keyifli bir zaman geçirmelerini sağlamakla birlikte dünya lezzetlerinide sunmak.
Menülerinde fit lezzetlere, geleneksel tatlara kadar farklı yemek çeşitlerinin alkolsüz içecek menüsü ile bir araya getirilerek harmanlandığı menüsünde sizin alternatifinizi seçmeniz asla zor olmayacak.
Haftanın her gününde, günün her saatinde arkadaşlarınızla, ailenizle ya da belki de sadece siz sıcak bir köşemizde vakit geçirebilmeniz, mutlu olmanız ve kendinizi lezzetli menüsü ile şımartabilmeniz için biz varız.

Coffee konseptimiz minimum 80m2 iç alan 50m2 açık alan olmak koşulu ile (87,000$ ile 105,000$) arasında maliyetlerle kurulur.
Coffee restorant konseptimiz minimum 100m2 iç alan 80m2 dış alan olmak koşulu ile(132,000$ ile 140,000$)arasında maliyetlerle kurulur.

Franchise isim hakkı bedeli 10,000$  Cirodan pay alınmayacaktır. Reklam katkı payı aylık 1000tl .
( maliyetler yerin durumuna göre değişmektedir kesin maliyet mimari çizimden sonra netleşir )

Bayilik süreci
Başvuru Yatırımcı internet sitemizde bulunan formu doldurur. Telefonla danışmanlarımızla irtibata geçer.
Danışmanlarımızın yapacağı değerlendirme sonucunda eğer tüm koşullar uygunsa yatırımcıya bir ön görüşme randevusu verilir.
Belirlenen günde ön görüşme için danışmanlarımızla yatırımcı bir araya gelir.
Ön görüşmede şartlarda anlaşmaya varıldığı takdirde bayilik sözleşmesi imza altına alınır.
Danışman, mimarımız ve bayimiz ile birlikte açılacak yer ziyareti yapılarak değerlendirme yapılır. Yerde karar kılındıktan sonra mimari bölümümüz röleve alıp proje çizimlerini gerçekleştirir. İnşaat işi başlamadan yatırımcımız işletmesini üç boyut halinde görür. Mimari ekibimiz bu çizim dahilinde yatırım bütçesini çıkartır. Bir çalışma planı ile birlikte işleme başlanır.
Mimarımız ve inşaat grubumuz koordineli bir şekilde çalışma planına uyarak öngörülen tarihte işletmeyi anahtar teslim olarak teslim eder.
Ürün ve gerekli personel sağlandıktan sonra eğitmenlerimiz eğitimlerini verirler. Açılıştan sonra eğitmenlerimiz bir süre işletmeye eşlik ederler.
Bayilik bilgi ve şartlarla ilgili danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.
Telefon 0 545 267 14 48
http://www.doubleshotcoffee.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı