Dr. Tavuk Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Doğal Yaşamın Savunucusu Dr. Tavuk, Sizinle Büyüyor!

Dr.Tavuk, sağlığı, kaliteyi, doğallığı ve lezzeti ilke edinerek sektörde önemli bir yer edinmiştir. Büyümesini sürdürürken bir yandan da sağlıklı nesillerin yetişmesi için 7’den 70’e herkesi bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Yenilenen kadrosu, geliştirilen üretimiyle Dr. Tavuk, Türkiye’de bölge bölge yayılarak, cazip franchising koşulları ile 2016 yılında da birçok satış noktasına franchise vererek büyümeyi hedefliyor. Güçlü operasyon modeli, geniş organik çiftliği, destek veren ekibi, doğal tavukları ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özenle, Dr. Tavuk’un, Franchise için mükemmel bir adres olduğunu kanıtlıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında oluşacak bayiler aracılığıyla müşterilerin daima yanında olup, onlara en kaliteli ürün ve hizmetleri sunacaktır. Bayilerle birlikte başarılara imza atarak, 2016 yılından itibaren daha da büyüyüp, sektörde öncü markalardan biri olmayı hedefliyor. Dr. Tavuk, daha fazla insana ulaşabilmek için 2015 yılından itibaren, doğal yaşamı savunan tüm yatırımcılara kapılarını açıyor.

Dr. Tavuk Franchise Başvurusu İçin Tıklayın

dr. tavuk bayileri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı