Dünya Franchise Sektörünün Kalbi İstanbul’da Atacak

by Bayilik Lobisi

Dünya Franchise Sektörünün Kalbi İstanbul’da Atacak

Katılımcı marka, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan, franchising alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı rekorlara imza atarak sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında 14. kez kapılarını açan fuarda 378 marka girişimcilerle bir araya gelerek franchise görüşmeleri gerçekleştirdi; yeni anlaşmalara imza attı. 32.197 kişinin ziyaret ettiği fuarda, Katar, Tunus, Suudi Arabistan ve Ortadoğu’dan gelen diğer heyetler Türk markalarına yoğun ilgi gösterdi. Gıda’dan ev dekorasyonuna, güzellik merkezinden gayrimenkul danışmanlığına, spor merkezlerinden cafelere, kuru temizlemeden teknolojiye kadar birçok sektörden katılımcının yer aldığı Bayim Olur musun Franchising Fuarı, bu yıl 12-15 Ekim 2017’de. Fuar, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda CNR Fuar merkezinde 15.kez düzenlenecek.

Fuar 2017’de 42.500 m2 alanda düzenlenecek Fuar, mevcut 5-6 ve 7. Hall’lere yenilerini ekleyerek, International ve Gıda Dışı Hall olan 4. Hall, franchising sektörüne mal/hizmet veren tedarikçileri kucaklayan 8.Hall ile, markalar ve tüm sektör oyuncularını 42.500 m2 alanda yatayda birleştirecek. Tedarikçiler, fuarda artık ziyaretçi olarak değil, franchise veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alacak. Bu sayede, firmalar tedarikçilerini; tedarikçiler müşterilerini aynı ortamda görecek.

50 Ülkenin franchise dernekleri İstanbul’a geliyor!

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu Türkiye için büyük önem taşıyan gelişmeleri şöyle anlattı: “ Cakarta’da düzenlenen Dünya Franchise Konseyi ve Asya Pasifik Konfederasyonu toplantılarına katılan Ufrad Başkanı Dr. Mustafa Aydın, WFC ve APFC Dönem Başkanlıkları ile 2017 zirvelerini Türkiye’ye taşıdı. Üç önemli franchise zirvesi; Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) Toplantısı Ekim 2017 tarihinde Ufrad ev sahipliğinde, Ufrad Başkanı Dr. Mustafa Aydın’ın büyük destek ve uğraşlarıyla İstanbul’da, fuar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Toplantılar kapsamında Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye yaklaşık 50 ülkenin franchise dernekleri üye markaları ekonomi bakanları ve yetkilileri İstanbul’da bir araya gelecekler. Rotamız, başarılı bir şekilde gelişmek ve markalarımıza değer katmak.

Detaylı Bilgi İçin: Sevilay Kırcan / skircan@medyafors.com 0212 346 2626/151

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı