Dünyayı Gezerek Para Kazanmak

by Bayilik Lobisi

O, dünyayı gezerek para kazanıyor! ‘İşini bırakıp dünyayı dolaşma’ trendinin en başarılı örneklerinden biri olan Kiersten Rich ile tanıştınız mı?
2
‘The Blonde Abroad’ (Yurtdışındaki sarışın) nickname’ni kullanan Kiersten Rich’nin maceralarını duyanlarınız-görenleriniz olmuş olabilir.
1
Ancak, kendisini tanımayanlar için ABD’li kadının ilginç öyküsünü anlamakta yarar görüyoruz.
4
‘İşini bırakıp dünyayı dolaşma’ trendine 2011’de bulaşan Kiersten, o sene Los Angeles’taki işini bırakarak uzun bir tatile çıkmaya karar vermiş.
3
Sonrasında ise tatilini bitirmeme kararı alan Kiersten, şu sıralar oldukça tanınan bir seyahat yazarı.
7
Kiersten, yaklaşık 5 yıl önce aldığı bu radikal kararı ise şöyle açıklıyor: “İyi bir iş ve doyurucu bir maaşı bırarakar bu keyifli işi yapmaya karar verdim.”
5
Tıpkı söylediği gibi oldukça iyi bir iş ve doyurucu bir maaşı elinin tersiyle iten Kiersten, yıllardır hem istediği hayatı yaşıyor hem de hobisiyle para kazanarak hayatını sürdürüyor.
6
Kiersten Rich, oldukça geniş bir okur kitlesi bulunan ‘theblondeabroad.com’ isimli web sitesine aldığı reklamlar ve özellikle dergilere yazdığı yazılar, verdiği röportajlar ile hatırı sayılır bir gelirin sahibi olmuş.
8
Instagram ve Twitter gibi sosyal medya sitelerini oldukça etkin kullanan Kiersten’ın dünya turundan bir kaç kare:
9
11
10
Ülkemizde de son dönemde Kiersten Rich gibi başarılı gurme yazarlar ve seyahat yazarları çıkmış durumda. İnternet gezginliğinden bir gelir elde etmeye çalışan herkese başarılar diliyoruz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı