E1 Investment, Gayrimenkul Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

E1 Holding, uluslararası gayrimenkul yatırım sektöründe hizmet veren Almanya’nın önde gelen şirketlerinden biridir. Almanya kökenli E1 Holding yatırımcılarına gayrimenkul alım ve satım konusunda hizmet vermektedir. 8 yıl gibi kısa bir zaman diliminde, dünya çapında sektörde lider markalardan biri olan geçtiğimiz günlerde Türkiye ofisini açtı. E1 Holding yalnızca müşterileri tarafından izin verilen proje yatırımlarını piyasaya duyurmaktadır. Broker hizmetlerimizin sadece %40’ı alenen yayınlanır , geri kalanı gizli tutulmaktadır. Profesyonel, uzmanlaşmış ve başarılı kadromuzla bugüne kadar 15.000’in üzerinde potansiyel yatırımcıya hizmet vermiştir. Bunların içinde siz neden olmayasınız? E1 Holding’in amacınıza uygun etkili bir hizmet verebilmesi için, yatırım amacınızın, nerede ve ne hacimde olacağını bilmesi gerekmektedir. Böylelikle size daha verimli bir hizmet sunabilir.

E1 Investment Holding, 2007 yılında  Almanya’da kuruldu. Uluslararası yatırım portföyünü elinde bulunduran E1 Investment, sektörde faaliyet gösteren şirketlerden çok farklı ve inovatif bir görüşe sahip olarak  uluslararası yatırım portföyünü elinde bulundurmaktadır. E1 Investment Franchisee’lerine farklı teklifler sunarak kendilerine uygun paketi oluşturma imkanı sunmaktadır.  Şirket, Franchise giriş bedeli olarak 50 bin Euro talep etmektedir. Franchise Sistemi; E1 Investments Markası, yatırım, proje, isim hakkı ve web sitesini belirlenen süre içinde ve belirlenen bölgede kullanım haklarının kiralar.

Başlangıç Bedeli: 50.000 Euro + KDV
Royalty Bedeli: %5
Kazanç Payı: Kullanım Bedeli: 1.000 Euro + KDV
İsim hakkı: 99 Euro + KDV
Yatırımcı Erişimi: 99 Euro + KDV
Proje Erişimi: 99 Euro + KDV

İletişim:
E1 Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri A.Ş.
Seyrantepe mah. İbrahim Karaoğlan oğlu Çad, Murat Sok No. 7, 34418 Kağıthane Kamiloğlu İş Merkezi – 5. Kat
İlgili Kişi : Gözde Öztürk
Telefon (TR) +90 (212) 280 00 21 | Faks (TR) +90 (212) 280 03 21
Mobil (TR) +90 (544) 324 60 77
Web Sitesi : e1-holding.com
E-posta Adresi : g.ozturk@e1-holding.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı