Eco Wet Clean (Ekolojik Temizleme) Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Eco Wet Clean Kimdir ?
Eco Wet Clean (Ekolojik Temizleme) Sistemi başta Avrupa ve Diğer kıta ülkelerde Kuru Temizlemeye (Dry Cleaning) sistemine alternatif olarak Çevre ve İnsan sağlığı düşünülerek geliştirilmiş bir sistemdir. Eco Wet Clean Giysi ve Ev Tekstili Temizleme Sistemi geliştirilmiş bilgisayar programı yüklü makine, özel çevreye duyarlı deterjanlarla hassas ve çekme problemleri olan kumaşlarda sağladığı başarısı ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Uzun yıllar yapılan araştırmalar sonucu en mükemmel sonuca varılmış Eco Wet Clean sistemi bugün Avrupa ve diğer Kıta ülkelerde kullanılmaya başlamıştır. İşte Eco Wet Clean de , Türkiyede bu işe ön ayak olmuş , girişimcilere çok uygun fiyatlardan franchise vermeye başlamıştır.

Eco Wet Clean şimdi başvuran ilk 5 franchise şubesinden; isim hakkı bedeli, cirodan pay ve reklam-tanıtım gideri almıyor.

Eco Wet Clean Franchise Süreci
-Fizibilite
-Makina Ekipman Temini
-Anahtar Teslim Kurulum
-Kurulum Sonrası Eğitim ve Destek

Eco Wet Clean franchise’ı olmak ya da franchise süreciyle alakalı daha fazla bilgiye ulaşmak için; http://ecowetclean.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

kuru temizleme franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı