ECOLYTECH BAYİLİK BİLGİLERİ

by Bayilik Lobisi

EcoLyTech – dezenfeksiyon ve su arıtma sektörüne odaklanmış 12 yıllık bir şirkettir. Dezenfekte çözeltisini üreten sistemlerimizde benzeri bulunmayan icat etmiş olduğumuz ECPA elektrokimya, elektrofizik aktivasyon teknolojisi uygulamaktayız.
aptığımız bilimsel çalışmalarda ve teknik bilgimizle ECA “elektrokimyasal aktivasyon” teknolojisinde var olan eksikleri tespit ederek, bu teknolojiyi daha ileriye taşıdık.

Bu teknolojide + (artı) elektrofizik yöntemini uygulayarak, cihazlarımızda uyguladığımız “ECPA elektrokimya ve elektrofizik aktivasyon” teknolojisi olarak bilinen ECA teknolojisinden farklı olarak, cihazlarımızın ana parçası olan reaktörün çalışma verimini ve ömrünü artırmakla birlikte, elde edilen oksidin çözeltisinin kalitesini, aktivite ve mikrobiyolojik etkisini genişletmeyi başardık.

IWT- ECPA cihazlarımızın ürettiği dezenfeksiyon çözeltisi mevcut dezenfektanlardan daha etkili olup; doğal ve toksin içermeyen, maliyeti 200 kat daha düşük, biyosidaletkisi 100 kat daha güçlü olduğu da dünya genelinde bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İcat etmiş olduğumuz ECPA teknolojisi tescil edilerek, 6 farklı patent-pending sürecindedir. Bu benzersiz yenilikler, teknik bilgi, bakım ve servis hizmetleri konusunda da yerel ve dış pazarda da rekabet konusunda bizleri bir adım daha öne çıkarıyor.

Bayilik / Franchise Şartları
YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLÜP BİLGİ VERİLİCEKTİR.
Hedef Bölge
TÜRKİYE , YURTDIŞI
Bölgeye Verilecek Maksimum Bayilik
1
Bayilik Ürünleri
HİPOKLORÖZ ÜRETEM MAKİNASİ ,DEZENFEKTAN SOLİSYONU ÜRETEN MAKİNA
İşyerinde Aranılan Özellikler
OFİS OLMASI YETERLİ .
İsim Hakkı Bedeli
0
İsim Hakkı Bedeli Fiyatı
TL
m2 Maliyeti
10
Başlıksız
TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti
200000
Şube Açılış Maliyeti
Euro
Minimum Nakit İhtiyacı
200000
Minimum Nakit İhtiyacı
Euro
Ortalama Minimım Yatırım Geri Dönüş Süresi
6 AY
Ortalama Maksimum Yatırım Geri Dönüş Süresi
1 SENE

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı