Ege Sultannas Gıda Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Ege Sultannas Gıda’nın, merkezi İstanbul, üretim yeri Manisa’dır. Ege bölgesinin verimli topraklarında yetişen ürünleri,en doğal hali ile tüketicisiyle buluşturmak hedefinde olan şirket, SULTANNAS adı ile perakende markası olarak tüketicinin beğenini kazanmaktadır.

Çiftçilikten gelen birikim ve deneyim ile butik tarzda kurulmuş bir aile şirketi olan firmamız, 2012 yılında faaliyete geçmiştir. SULTANNAS markalı ürünleri, doğal lezzetleri, doğanın kalbinden en naturel hali ile damak tadınızın beğenisine sunmak için mücadele eden SULTANNAS, ürünlerin paket ve ambalajlanmasında da çok titiz davranmaktadır. Sağlığı cam kavanoz ve şişe, doğallığıda Kraft kağıt kullanarak tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Ürün portföyünde; Akhisar’ımızın özenle toplanıp tamamen doğal yollarla üretilmiş zeytinyağı, doğal fermante edilmiş zeytin, ünü dünya sınırlarını aşmış kuru üzüm, kuru incir, köyde yaptırılan katkısız ve natürel tarhana, erişte, reçel ve bal gibi ürünler bulunmaktadır.

SULTANNAS markasını yaygınlaştırmak, tüketiciye birinci elden ve doğal ürünler sunmak amacıyla bayilikler vermek isteyen firma yetkilileri teklifleri değerlendirmeye vaşlamışlar bile. Franschising modeli ile açılacak butik perakende satış mağazaları, raf sistemi, görsel yapısı, ürün çeşitlemesi ve fiyatlarda standardı koruyarak oluşturulacak. SULTANNAS markalı ürünleri ”Sağlıklı Gıda Dükkanı” sloganı ile yola çıkılan bu projede, sizler de yer alarak farklı ve sağlıklı bir alanda işinizi kurabilirsiniz.

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 20 m2, alış-veriş yoğunluğu olan,vitrinli dükkan.Yatırım malıyeti dükkanın yeri ve büyüklüğüne göre karşılıklı görüşerek anlaşılacaktır.
BAYİLİK DESTEKLERİ:
PERSONEL DESTEĞİ
EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ

DETAYLI BİLGİ İÇİN:
0212 230 64 50
0542 525 61 44
bilgi@sultannas.com.tr
www.sultannas.com.tr

Benzer İçerikler

1 comment

musa 29 Ekim 2018 - 14:29 Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı