Egebeta Her İlde Bayilik Verecek

by Bayilik Lobisi

Egebeta her ilde bayilik sistemi kuruyor. Otomatik kapı, panjur ve kepenk sistemleri sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Egebeta, marka lansmanı gerçekleştirdi. Lansmana İzmirli ve Egeli iş insanlarının yanı sıra; çeşitli sivil toplum kuruluşları yöneticileri de katıldı.
Otomatik kapı, panjur ve kepenk sistemleri sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Egebeta, marka lansmanı gerçekleştirdi. Lansmana İzmirli ve Egeli iş insanlarının yanı sıra; çeşitli sivil toplum kuruluşları yöneticileri de katıldı. Otomatik kapı, panjur ve kepenk sistemleri konusundaki faaliyetleriyle sektöründe emin adımlarla yürüdüklerini belirten Egebeta Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Alişer, Egebeta’nın otomasyon sektöründeki çalışmalarına ağırlık vereceğini açıkladı.

Egebeta olarak hem üretici hem de Ar-Ge odaklı çalıştıklarını kaydeden Gafur Alişer, Ege Bölgesi’nde bayileşme konusunda önemli adımlar attıklarını söyledi.  Alişer: “Bölgedeki yapılanma çalımalarımız kapsamında Uşak’ta Tekkar Otomasyon, Balıkesir’de Yıldızhan Otomasyon, Marmaris’te ATM otomasyon ve İzmir bölgesinde de Delta ve Gama Otomasyon olarak bayiliklerimiz tescil edildi. Kütahya, Denizli ve Çanakkale illerinde görüşmelerimiz devam ediyor. Ege’nin büyük ilçelerinde de bayilik sistemi oluşturacağız. Çünkü marka ve hizmet kalitesinin buradan geçtiğini biliyoruz” diye konuştu.

ETİK DEĞERLERE ÖNEM VERİYORUZ
Yeni kurdukları bayilik sisteminde etik değerlere özellikle saygı göstereceklerini ve her ilde yalnızca bir firmayla çalışma prensibini benimsediklerini söyleyen Gafur Alişer “ Her ilde yalnızca bir firmayla çalışma konusunda kararlıyız. Bu konuda bazı üretciler çok sayıda firmaya mal veriyor. Bu durum da haksız rekabete yol açıyor. Sektörde tanınan bir marka oluşturmak zor ve uzun süre alıyor. Marka hırsızlığı ve isim benzerliği konularında da önümüzdeki süreçte değerlendirmelerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. Egebeta bundan sonra da kendisine gönül vermiş olan insanlarla büyüyecek” diye konuştu.

20 YILDA 27 BİN MÜŞTERİYE ULAŞTI
20 yılı aşkın bir süredir Egebeta kalitesinden memnun olan 27 bin müşterinin kendilerine gösterdiği teveccüh ve güvenin motivasyonlarını artırdığını ifade eden Egebeta Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Alişer, müşteri ilişkilerinin artık 20 yıllık dostluklara dönüştüğünü; bireysel ve endüstriyel projelerde yer almaya devam edeceklerini belirtti.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı