Ejderha Nefesi Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye de bir ilk
2016 yılında Türkiye’ye getirmiş olduğumuz Dragon Breath adlı markayı ve ürünlerini Ejderha Nefesi ve nitro dondurma olarak sizlerin damak tadına ve kültürüne uygun hale getirdik.Ürünümüzü geliştirmek, tanıtmak için verdiğimiz uğraşlar neticesinde sizlerle buluşturduk

Genç ve dinamik kadromuzla hedeflerimiz doğrultusunda hizmetlerimiz ve ürün geliştirme çalışmalarımız genişleyerek devam etmektedir.

Kaliteli Tat
Ağızda bırakılan eşsiz bir tad ejderha nefesi damakta müthiş bir tad nitro dondurma . Bu kaliteli ürünü denemek ister misin?

Ejderha Nefesi Nedir ?
Ürünlerimiz genel olarak soluduğumuz hava da %78 oranında bulunan azot yardımıyla iki aşamada yapılır.
Birinci aşamada sizler için hazırladığımız harika ürünler özel olarak yapılır. İkinci aşamada ise bu ürünler sıvı azot ile hızlıca soğutulup sizlere sunulur.
Ağızda bıraktığı hoş tadın yanında serinlik hissi ve anlık da olsa bir ejderha kimliği kazandırır.
Afiyet olsun keyifle….

Nitro-Dondurma Nedir?
Sıvı nitrojen,taze meyveler ,keçi sütü karışımlarıyla birleştirilerek yapılan nitro dondurma Türk damak tadına uygun çeşitleriyle sizlere değişik tadlarla sunuyoruz.

Nitro-Dondurma’nın içerisinde Ejderha Nefesi nde bulunan azot maddesi baş rol oynuyor. Tamamlayıcı ürünler ise mevsim mevyeleri ve dondurma kremasıdır. Bu ürünü özel ve tercih edilir kılan ise “NORMAL” dondurmada bulunan uzun süre muhafaza olmasını sağlayacak hiçbir koruyucu madde içermemesidir.Müşterinin önünde anlık olarak hazırlanması, taze meyve kullanımı, doğallığı ile müşterilerimizin vazgeçilmezi olmuştur.

Peki Azot Zararlı Mıdır?
Azot gaz halinde soluduğumuz, yaşamak için gerekli olan atmosferde ki havada %78 oranında bulunmaktadır. Tabiri uygun olursa o olmazsa hiçbir canlı nefes alamaz. Sıvı haldeyken ise doğru kullanımda sağlık açısından tamamen güvenli ve zararsızdır.
Azot zaten gıda hazırlanışlarında ve medikal sektöründe de güvenli oluşu sebebiyle sık sık kullanılmaktadır.

Bayimiz Olun İlklerden Olun
Bu keyifli ve kazançlı işimizi, hepimizi
Türkiye’nin her yerine yaymayı hedefliyoruz. Markamızı ve sürekli genişleyen ürünlerimizi bizler en iyi şekilde temsil ederek işini aşkla yapıp ailemize yeni bireyler katmak için Franchise sistemi ile yayılmayı uygun gördük.
Büyüyen ve sürekli kâr eden ailemize katılmak içn gerekli şartları ve süreçleri konuşmak için bizlere mail atabilirsiniz veyada arayabilirsiniz.

Franchising
Girişimci arkadaşlarımıza franchising verilmektedir.
Ailemize katılmak istemez misin ?

 

BAYİLİK KONSEPTLERİ

KİOKS MODELİ
Kioks modeli genelde alışveriş merkezleri,yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, plajlar gibi yerlere uygundur.

35.000tl+kdv


Bayilik bedellerimiz anahtar teslim fiyatlardır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı