Ejderhanefesi Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Firmamızın merkezi Antalya. NitroDragons Agora Avm Antalya’da aynı zamanda aktif halde bir işletmedir.

Vermiş olduğumuz hizmetin en önceliğinde kalite,müşteri memnuniyeti,eğlence ve görsellik ön plandadır.Hitap etmek istediğimiz kesim turizm ve farklı ambiansı yaşatmak isteyen insan sirkilasyonunun yoğun olduğu lokasyonlardır.

Sektör olarak dünyanın bir çok ülkesinde farklı adlarda bu iş dragonbreath olarak adlandırılır.Türkçe tanımlaması bilindiği üzere ejderha nefesi anlamını taşır.Bu tanımlama sadece işin bilinirliği açısından espirili bir anlamdan ibarettir.Yani şu demek dünyada dragon breath Türkiye’de ise anlam olarak ejderha nefesi olarak bilindiği için yapmış olduğum iş ejderha nefesi markamız Nitro Dragons’tur.

Türkiye’de bu sektröre önemli katkıda bulunan Nitro Dragons firmamız 2019 yaz sezonu itibari ile arka plandan ön plana geçme mecburiyeti yaşamış ve kendi yolunda layık olduğu değeri bulmak , kaliteli bir hizmet vererek bu kaliteyi sizlere buluşturmayı hedefleyip yoluna başlamıştır.

Konseptimizin içeriğinde dondurma konsepti bulunmamaktadır.Eğlence maksatlı leziz ürünlerimizi doğada gaz halinde bulunan ,nefes aldığımızda ihtiyaç duyduğumuz azot gazının sıvı hali ile hazırlanır.

Dünyada bilinip Türkiye’de ise yeni yayılması sebebinden ötürü ve ilk izlenimlerin farklı bir heyecan yaratması sebebiyle kimyasal madde olarak algılandığı için zararlımıdır? sorusuna sebep olmaktadır.Anlaşılabilirliği kolaylaştırma adına şöyle bilimsel bir gerçek ile anlaşılabilir şekilde bunu paylaşmak daha doğru olur.Havada bulunan nem,iş yerimizde veya evimizde kullandığımız klimaları çalıştırdığımızda saf su elde eder.Aslında bu olay havada bulunan nemden ibarettir.Yüzdelik olarak düşündüğümüzde azotun gaz halinde soludumuğuz havanon %78 oranında bulunması aslında nefes alırken ona ne kadar ihtiyacımız olduğunun en büyük ispatıdır.Dünya mutfağında,dondurma sektöründe,çeşitli gıda ve sağlık alanında amacına göre sanayinin çeşitli bölümelrinde önemli rolü vardır.

Kullanmış olduğumuz ürünlerimizin gıda sertifikaları ve üretim izinleri mevcut olup dünya standartlarında kaliteye sahiptir.hedefimiz ve vizyonumuz kalite ,hijyen ve güler yüzlü eğlenceli hizmettir.

Tavsiye edilen paketin satış fiyatı 35.000TL+KDV’dir.

Paket İçersinde Bulunan Malzemeler

1000 ADET BARDAK CEKETİ
1000 ADET 360cc PLASTİK BARDAK
1000 ADET PLASTİK BARDAK KAPAĞI
2000 ADET ÇÖP ŞİŞ
500 KULLANIMLIK RENKLİ CİPS (12KG)
500 KULLANIMLIK RENKLİ BEZE(20KG)
2 ADET 35 LİTRE SIVI AZOT DEWAR KABI 70 LİTRE SIVI AZOT
1 ADET SIVI AZOT AKTARIM ÜNİTESİ
1 ADET VAKUMLU TERMOS SÜRAHİ (2LİTRE)
1 ADET 22”LCD TV
1 ADET 32GB USB BELLEK İÇİNDE TANITIM VİDEOLARIYLA
2 ADET PLASTİK HAZIRLANIŞ KABI
1 ADET METAL SÜZGEÇ
1 ADET PÜRELİK
2 ADET DEKOR CİPS KULESİ NİTRO DRAGONS MARKA KULLANIM HAKKI
3KM BÖLGESEL KORUMA HAKKI
1 ADET STAND ( SATIŞA HAZIR ) REKLAM GİYDİRMELERİ VE SAHADA EĞİTİM

Bayilik için formu doldurunuz

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı