Ekb Proje Bayilik

by Bayilik Lobisi

Firma Hakkında Bilgiler:
2008 yılında inşaat ve proje alanda kurulmuştur. Ekbproje.com üzerinden Türkiye geneli Yapınıza ait Enerji Kimlik Belgesi hazırlama ve uzman ekip ile EKB Bayiliği vermektedir.
Yapıların enerji sınıflandırması olarak ta adlandırılan EKB Uzmanlarımız, Elektik Mühendisi, Makina ve İnşaat mühendislerinden oluşmaktadır. Ekb Belgesi hazırlanırken her üç uzmanlarımızın denetimden geçirilerek beptr.bep.gov.tr online web sitesi üzerinden obay için gönderilir. Onay alındıktan sonra Ekb belgeniz hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilir. Online Ekb rehberiniz!

Sanayi ve Ticari işletmelerde(Otel, AVM, Rezidasns V.B.) enerji kimlik belgesi hizmeti, enerji yöneticiliği istihdam etmek ve enerji etütü yapmak. Ülkemizin enerjisinin %70’i yabancı kaynaklardan temin ettiğini bilerek daha verimli nasıl enerji kullanabiliriz diye mühendislerimiz hesap yapmaktadır. Kullanacağımız makinalar ve cihazların seçimini doğru seçilmesinde önemli rol oynayan etüt çalışmalarında işletmecilere Verimliliği Artırıcı Projeler(VAP) hazırlamaktadır. Bu proje ile tasarruflu değil verimli enerji kullanmış oluruz. Zira biliyoruz ki aynı kaliteyi daha az enerji harcayarak elde ettiğimizde enerjiyi verimli kullanmış olacağız.

ENERJİ, gerek mevcut durumu analiz etmek ve gerekse danışmanlık hizmeti veren bir MÜHENDİSLİK firmasıyız.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı