Ekomini Bayisi Olmak Çok Kolay

by Bayilik Lobisi

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren, Ekomini market bayiliği için şartlar neler?
Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Ekomini market bayilik veriyor mu, ücreti bedeli franchising ne kadar? bayilik başvurusu bayilik almak istiyorum diyenler için ekomini bayiliği hakkında tüm bilgiler makalemizde.

 

Sizde bir bakkal dükkanı, şarküteri veya büfe tarzı bir işyeri açmayı düşünüyor iseniz, mahalle arasında ya da işlek bir caddede ufak bir işyerim olsun, dizaynı görünüşü hoş olsun diyorsanız Ekomini bayiliği sizin için bir alternatif olabilir.

 

Ekomini yurt çapında yaygınlaştırılması hedeflenen marketler zinciridir. Ekomini mağazaları, franchise yapısı ile son derece avantajlı bir iş ve yatırım fırsatı sunmaktadır.

 

Ekomini bayilik şartları;

 

Eğer;

-Girişimci bir ruha sahipseniz,

-Ticarete ve perakende mağazacılığa yatkınsanız,

-Mağazayı haftanın 7 günü geç saatlere kadar işletebilirim diyorsanız,

-Temel bilgisayar kullanma becerileriniz varsa.

-Sizde bir ekomini bayisi olabilirsiniz.
Neden ekomini bayiliği almalıyım?

 

-Mağazanın tüm işletmesinden sorumlu olarak kendi işinizin patronu olacaksınız.

-Ekomini konseptine uygun ve 30 – 100 m2 büyüklükte dekorasyonu yapılmış anahtar teslim mağazanın işletmecisi olacaksınız.

-Yapacağınız yatırım sadece mağazada satılacak ürünler ile sınırlı olacaktır.

-Merkezi satın alma anlaşmaları ile daha uygun koşullarda tedarik imkânına ve bunun yaratacağı rekabetçi yapınızla kazancınızı artırma fırsatlarına sahip olacaksınız.

-Karşılıklı mutabakatın oluşmasında iş birliği sağlanacaktır.

 

Ekomini market bayilik başvurusu;

 

Ekomini market için bayilik başvurusu yapabilmek için http://www.ekomini.com.tr/ekomini-ailesi/franchising-basvurusu/Franchising-Basvurusu/43/31/0 adresinde bulunan ekomini bayilik başvuru formunu doldurarak ekomini bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı