Ekrem Coşkun Döner Bayilik / Franchise

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren firmalar ın döner sektöründeki lider markası Ekrem coşkun döner “NE YEDİĞİNİ BİLMEK HERKESİN HAKKI”
sloganıyla Türkiye nin mücadele ettiği Covid 19 döneminde hem yatırımcılarına hemde ucuz et konseptinde tüketicilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
Öncelikli hedeflerini halkın sağlığı, doğal ürün, hilesiz ve kaliteli ürün yemesini sağlamak olarak belirlemiştir.
Hizmet sektöründeki en büyük sıkıntı eleman ve usta bulma sıkıntısıdır. Bu sıkıntıları değerlendirip Expres konseptini hayata geçirerek işletmede self servis ve az personel ile birçok maliyetleri aşağıya çekip uygun fiyatta ürün pazarlamaya başlamıştır. İşletmede kar marjınıda düşük tutup sürümden kazanç sağlama yöntemine geçmiştir. Expres yaprak döner servisiyle Uygun fiyatlarda diğer markalarla rekabette lider durumuna gelmiştir.
Ürünleri kendi tesislerinde marine edilip bayilerine kasalarda göndererek şubelerdeki ustalar tarafından günlük olarak şişlere takılarak pişirmeye başlanmaktadır. Dönerde kullanılan ekmekler özel olarak üretilmekte olup şubelere sevk edilmektedir. Bayilerine personel ve usta konusunda her türlü desteği veriyorlar. Cirodan pay almamakla birlikte 250,000tl isim bedeli yerine 85,000tl + kdv almakta olup. İnşaat ve kurulum için 500,000tl ile 600,000tl bütce ile Expres konsept açılabilir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı