Elegance vip perfume

by Bayilik Lobisi

Müsterilerimizin memnuniyetine, beklentilerine ve ihtiyaçlarına karşılık, sürekli olumlu reaksiyonlar gösterebilmek için, yönetsel, sistemsel teknolojiler gelistirmek ve bu sektörde süreklilik saglayıp, saglıklı ve kalıcı büyüyerek, istihdama, ekonomiye ve pazara deger katmak olmustur.

Uygun Fiyata Kaliteli Ürün

Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kozmetik alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pekistirmeye devam etmektedir. Kendi bünyesinde oluşturduğu ArGe bölümü ve teknolojik donanımı ile herkese hitap etmektedir.

Müsteri Memnuniyeti

Firmamızın başarısındaki temel faktör; müşterilerine orjinal, özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır.

Misyonumuz

Müsterilerimize, çalısanlarımıza, toplum ve çevremize en yüksek dikkat ve saygıyı göstererek, kozmetik sektöründe önde giden üreticilerden birisi olarak devam etmek ve ilerlemektir.

Üretim ve Kalite Anlayısı

​Firmamız, müsteri ihtiyaç ve beklentilerini karsılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kalite anlayısının her alanda gerçeklestirilmesi ve kalitenin bir yasam biçimi haline dönüstürülmesi prensibi ile çalısmaktadır. Sürecler Toplam Kalite Yönetim bilinciyle, etkin ve verimli bir sekilde yönetilmektedir. Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde insana öncelik verilerek egitimli ve yetkin çalışanlarının baglılıgı, kalite ve verimlilik faaliyetlerine katkısı saglanmaktadır. Kalitenin sürekli gelistirlmesine gösteriken hassasiyet ile yüksek kaliteli ürünler üretilerek iç ve dış pazara hızlı cevap verilebilmektedir. Firmamız ürünün girdi kalitesinin de önemine inancla, tedarikçiler ile güvene dayalı isbirligi içinde, girdilerin en kaliteli ve en hızlı şekilde temin edilmesi amaçlanmaktadır

Kuruluş yılı:2012
Franchise Adedi :132
Franchise Hedefi: 2020 / 150 adet
Franchise giriş bedeli: Alınmıyor
Ortalama yatırım bedeli: 70,000TL
Reklam katkı payı:% Alınmıyor
Royalty bedeli: % Alınmıyor
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 20m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı