Elektra Enerji Bayilik Şartları

by Bayilik Lobisi

“Enerjimizle Kazanın” sloganıyla elektrik satışında faaliyetlerini sürdüren sektörün öncü markalarından Elektra Enerji yeni bayiilerini arıyor. Detaylar için tıklayınız.

Elektra Enerji 2011 yılında EPDK’dan almış olduğu 20 yıl süreli Toptan Satış Lisansı ile öncelikle yurtiçinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlamıştır. Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği hem toptan olarak hem de doğrudan serbest tüketicilere avantajlı fiyat seçenekleri ile sunabilmektedir.

Enerji sektöründe ikili anlaşmaların hayata geçmesiyle elektrik satışı çalışmaları da hız kazanmıştır. Elektra Enerji müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejisi ile yola çıkmış olup uzman kadrosu ile ucuz enerji beklentilerine üst düzeyde cevap verebilmektedir.

 

ELEKTRA ENERJİ BAYİLİK SİSTEMİ:
İnsanlığın temel ihtiyacı olan elektriği daha ucuza kullanmak mümkün. Ücret ödemeden, Sayaçta, Altyapıda, Sayaç Okuma Sisteminde bir değişiklik olmadan sadece sayaç sahibinin tarafımızla sözleşme imzalayarak aboneliğini taşıması yeterlidir.

 

Elektrik kullanıcılarına bu fırsatı götürerek geleceğin sektörü olan enerji sektöründe yer alacak “YETKİLİ BAYİ” olmak için hemen irtibata geçin.

 

Bayilerimiz yapmış oldukları sözleşmeler ile kendilerine portföy oluşturur ve bu portföydeki her müşterinin aylık çıkan elektrik faturalarından kar payı elde etmektedirler.Her yeni sözleşme her geçen gün artan bir gelir kaynağı demektir.

 

Bayilik başvurularını www.elektraenerji.com adresinden bayilik başvuru formu doldurarak ya da aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

BEKLENTİLERİMİZ:

Ø          Çevrenin geniş olduğunu düşünüyorsanız,

Ø          İkna kabiliyetiniz varsa,

Ø          Dışa dönük ve enerjik bir yapıya sahipseniz,

Ø          Yatırım riskiniz olmadan kendi işinin patronu olmak istiyorsanız aradığımız bayi tam olarak sensin.ÇALIŞMA BÖLGELERİ:Tüm Türkiyede bayilikler verilecektir. Bayilerimizin herhangi bir bölge sınırlaması bulunmamaktadır.
SEKTÖRLER:

Serbest Tüketici olma şartlarını sağlamış,yani yıllık toplamda 4000kWh diğer bir deyişle aylık ortalama 130TL lik tüketimi gerçekleştirebilen tüm işletmelere satış gerçekleştirilebiliyor.
SAĞLANAN OLANAKLAR:

-Satış Eğitimi,Dönemsel İnteraktif Eğitimler,El ilanı,Broşür,Katalog,Reklam Envanterleri,Yaka Kartı,Tabela ve Ofis Desteği  “ÜCRETSİZ” olarak sağlanmaktadır.

 

-Bayiliğimiz herhangi bir ücrete tabi olmamakla birlikte yapılan tüm destekler ücretsizdir.

 

-Eğitim Desteği, Pazarlama Desteği, Reklam Desteği

 

İLETİŞİM:
0212273 0170

05302316179

info@elektraenerji.com

Esentepe Mah. Kasap Sok. No:6 Nazmiye Hak Apt. K:3 D:6 Şişli İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı