Emarsys Academy Seminerlerinde Yeni Sezon Başlıyor

by Bayilik Lobisi

Yaz aylarında logosunu değiştiren ve 33 milyon dolarlık bir yatırım alan Emarsys, Türkiye ofisinde ki çalışmalarını da hızlandırdı. Her ay yüzlerce katılımcı ile gerçekleştirilen Emarsys Academy Semirnerleri bu yıl da büyük ses getireceğe benziyor. Emarsys etkinlik mekanını Taksim Point Hotel’den Levent 199 Workinton (Workington) isimli salona taşımış. Bu ay ki seminer yarın gerçekleşecek ve “Teknoloji İş Yapma Şeklini Nasıl Değiştirecek?” konusunu Önder Güler (Google for Work Country Manager) ile beraber tartışacak.

Günümüz iş dünyasında farklı kanallardan bilgi akışının olması, karar alma süreçlerinin uzaması, mobil olma zorunluluğu ve IT departmanlarının yoğunluğundan dolayı artık iş yapma şekilleri değişiklik gösteriyor. Google for Work Ülke Müdürü Önder Güler, Türkiye ve Dünyadan vereceği örneklerle yeni nesil iletişim platformu ile bizleri tanıştırıp nasıl daha hızlı ve verimli iş yapabileceğimiz konusunda eşsiz bilgiler paylaşacak. Bunun yanısıra seminer esnasında yapılacak canlı uygulamalar ile paylaşılan bilgiler anında test edilmiş olacak.
Seminer Tarihi : 14 Ekim 2015, Çarşamba
Seminer Saati: 19.00 – 21.00
Seminer Mekanı: Workinton (Levent 199 Binası, Büyükdere Cad. No: 199)

Ücretsiz olan ve bolca networking imkanınızın bulunduğu etkinliğe rezervasyon için: http://engage.emarsys.com/tr/emarsys-academy/oct

fafa

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı