Emarsys Academy Yılın Son Etkinliğiyle Veda Etti

by Bayilik Lobisi

Emarsys Academy denilince networking’den workshop’a, e-ticaretten dijital pazarlamaya, inovatif fikirlerin ve benzeri bir çok konunun ele alındığı bir okul desek yeridir. Çünkü burada deneyimler paylaşılıyor.

Her ay farklı konu ve profesyonel konukların ağırlandığı Emarsys Academy’de bu ayın ve yılın son etkinlik konusu, “Türkiye’de Girişimcilik Ekosisteminde Neler Oluyor?” başlığıyla ele alındı.
Konuklar ise yine çok şahaneydi. Vitringez.com’un Kurucu Ortağı ve Ceo’su Natali YEŞİLBAHAR, Endeavor Genel Sekreteri Didem ALTOP, EticaretSEM’in Kurucu Ortağı ve Ceo’su Merter ÖZDEMİR ve TEB Girişim Evi ve Girişim Koordinatörü Fatih CANAN bizlerle oldu. Ağırlıklı olarak girişimcilik ve edinilen deneyimlerin eksi-artı yönleri ele alındı. Yine bol katılımlı ve aktif potansiyele sahip davetliler oradaydı. Konuklara merak edilen sorular soruldu, üzerine tatmin edici cevaplar alındı.

Ama Emarsys Academy’de bu ayın ve yılın son etkinliği desekte size maalesef üzücü bir haberi de paylaşmadan geçemeyeceğiz. Çünkü Academy her şeyi tadında bırakarak her ay düzenli olarak yapmış olduğu etkinliklere nokta koyuyor. Biz katılımcılar buna üzülsekte, Emarsys Academy’nin bu güne kadar bize sağlamış olduğu olanaklar bunu bir üzücü haberden saymamaya yetiyor. Kimimiz yeni iş ortaklıkları edindi, kimimiz iş fikrine yatırım sağladı, kimimiz kariyer fırsatı yakaladı ve kimimizde her zaman gülümseyerek söylediğimiz gibi sevgili, eş ve dostluklar kazandı.
Tüm bunlar için Emarsys Academy mutlu ve biz mutlu olduk.

Emarsys Academy’nin tüm çalışanlarına, etkinliklerde emeği geçen fotoğraf ve kameramanından tutunda tüm teknik ekibe, bizleri sahnede sunumuyla her zaman güldüren Murat ERDÖR’e sonsuz teşekkürler.

İyisiyle kötüsüyle geçirdiğimiz bir yılı daha geride bırakarak, herkese bol kazançlı ve kariyer dolu yeni bir yıl diliyoruz…
emarsys academy

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı