Emlak İstasyonu “Bölge Bayiliği” Vermeye Başladı

by Bayilik Lobisi

Franchise sektöründe hizmet veren Emlak İstasyonu “Bölge Bayiliği” modeli ile Türkiye’nin her bölgesinde ana bayilikler verecek. Her bölgenin ana bayisi de belirlenen lokasyonlar da yeni Emlak İstasyonu franchise ofisi açtıracak.

Franchise sektöründe hizmet veren Emlak İstasyonu  “Bölge Bayiliği” modeli ile Türkiye’nin her bölgesinde ana bayilikler verecek.

Emlak İstasyonu, her bölgenin merkez ilinde birer “Bölge Bayiliği” verecek. Ege Bölgesi için İzmir, İç Anadolu Bölgesi için Ankara, Akdeniz Bölgesi için Antalya, Karadeniz Bölgesi için Trabzon, Doğu Anadolu Bölgesi için Erzurum ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi için de Gaziantep’te “Emlak İstasyonu Bölge Bayilikleri” kurulacak. Her bölgenin ana bayisi ise, temsil ettikleri bölgedeki girişimci adayları ile bir araya gelerek, belirlenen lokasyonlar da yeni Emlak İstasyonu franchise ofisi açtıracak.

Emlak İstasyonu franchise bilgileri için şu yazımıza göz atabilirsiniz: Emlak İstasyonu franchise veriyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı