Emlak İstasyonu Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Emlak İstasyonu Dünya genelinde yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine güvenilir bir ortam içinde zengin bir portföy sunarak,emlak taleplerini karşılayan yüz de yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Emlak İstasyonu olarak gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine franchise ofislerimizle birlikte alım-satım, kiralama, projelendirme, değerleme, ekspertiz ve danışmanlık gibi profesyonel hizmetler sunarak, yatırımlarını en karlı şekilde yapabilmelerine olanak sağlıyoruz. Şubat 2016 itibariyle 13 ofisi bulunan Emlak İstasyonu yeni yatırımcılarını arıyor.

Emlak İstasyonu Franchise Şartları
Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Mesleki ilke ve kuralları uygulayan ahlaki değerlere sahip. Franchıse ofisinin en az 60.m2 olması, wc lavosunun bulunması ve en az iki bölümden oluşması mecburidir. Servis aracının olması, ofisin Müşteri karşılama bölümünde gerek eleman gerekse müşteri temsilcilerinin kullanacağı en az iki hizmet masası ve bunlara hitap edecek oturma grupları. Müşteri ile yapılacak özel görüşmeler için yeteri kadar büyük ve donanımı olan bağımsız bir bölüm. ofis bölümleri tam müstakil olacağı gibi bölünmüş açık çalışma alanları şeklinde de dizayn edilebilir. Franchise verenin belirlediği renk, tek tip tabela, mobilya, kanuni belgeler ve kartvizitler kullanılacaktır. Emlak İstasyonu’nun cirodan pay almak veya reklam katkı payı almak gibi faaliyetleri de bulunmuyor. Sadece aylık sabit ücretler ile franchise ofislerine teknik ve destek tüm hizmeti sağlıyor.

Hedef Bölgeler:
Tüm Türkiye Geneli ve Yurtdışı

Sağlanan Destekler:
Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Emlak İstasyonu İletişim Bilgileri
Franchise Bayi Yetkilisi: Emlak İstasyonu
Telefon: 0850 304 80 54
Email: info@emlakistasyonu.com
Web sitesi: www.emlakistasyonu.com
Adres Bilgileri: Cumhuriyet Mah.Hürriyet Cad.1979Sk.No.16 Önay Garden Kat.2 Daire.46 34520 Beylikdüzü/ İstanbul

Emlak İstasyonu Franchise Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı