Era Gayrimenkul, Franchise Seminerleri İstanbul

by Bayilik Lobisi

ERA, patron olmak isteyen girişimci adaylarına dünyanın en çok kazandıran sektörünü anlatacak.

Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanı ERA, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adaylarına dünyanın en çok kazandıran sektörünü anlatacak. ERA’nın ücretsiz İstanbul seminerlerinin ilki 14 Ocak Perşembe günü düzenlenecek. ERA Gayrimenkul Türkiye, büyümesine verdiği ücretsiz seminerlerle devam ediyor. Avrupa’nın en yüksek gayrimenkul ofisi tutundurma oranlı markası ERA Gayrimenkul, ‘dünyanın en çok kazandıran sektöründe bERAber başarmak’ sloganıyla kendi işinin patronu olmak isteyenlerle buluşuyor.

Girişimci adaylarına yönelik İstanbul’da düzenlenecek ücretsiz franchise seminerleri; ‘14 Ocak Perşembe günü WOW Otel Airport’, ‘21 Ocak Perşembe Dedeman Otel Bostancı’ ve ‘28 Ocak Perşembe Dedeman Otel Gayrettepe’de düzenlenecek. Seminerlerin başlangıç saati ise 19:00. Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün avantajlarının gözler önüne serileceği seminerlerde, gayrimenkul danışmanlığının neden en çok kazandıran iş alanlarından biri olduğu konusu da masaya yatırılacak.

Teknolojik işbirliklerine imza attı. Yeni işbirlikleriyle de sektöründe farklılık yaratmaya devam eden ERA Gayrimenkul Türkiye, kurum içinde web sitesinin ön yüzünün yenilenmesi, müşteri ilişkileri programı, danışmanlar için mobil uygulama gibi yenilikler yapan ERA Gayrimenkul, bir yandan da eğitim, seminer gibi sosyal sorumluluk faaliyetlerini de sürdürüyor.

Altyapı ve teknoloji alanında gerçekleştirdiği atılımlarla da dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Microsoft’ ve ‘Findeks’le devrim niteliğinde anlaşmalara imza attı. Gayrimenkul danışmanları vegirişimci adaylarının, sektör uzmanlarıyla bir araya geldiği TEAMERA etkinliklerinde; teknoloji devi ‘Microsoft’ ve ‘Findeks’ ile önemli işbirliği anlaşmaları imzalandı.

ERA Gayrimenkul’ün, Microsoft’la imzaladığı işbirliği ile bundan böyle ERA Gayrimenkul danışmanları ofise gitmeden tüm işlerini mobil cihazlardan yürütebilecek. Sektörde bir ilk olan Findeks işbirliği ile ise ilk defa kiracı ve alıcının kredi notları satım ve kiralamayı gerçekleştiren tarafla paylaşılacak.

2016 yıl sonu hedefi; 60 ofis Aktif 33 ofisi bulunan Era Türkiye, 2016 yılı sonuna kadar bu rakamı 60’a çıkarmayı hedefliyor. Avrupa’da alanında lider konumunda bulunan ERA, yüzde 95 tutundurma oranına (ofis açma-kapama oranı) sahipken, ERA Türkiye’de bu oran yüzde 70 olarak gerçekleşti. Diğer markalarda bu oran yüzde 25 civarında.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için:
Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı
Fulya Arslan
0 212 2872734
fulya@baharunal.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı