ERA Türkiye 2016’yı Atak Yılı İlan Etti

by Bayilik Lobisi

Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanı ERA Türkiye; atak yılı ilan ettiği 2016’da insan kaynakları, tanıtım ve portföy yatırımlarının yanı sıra yeni işbirlikleriyle de büyüyor.

ABD merkezli ve Avrupa ile Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanı ERA, Türkiye’deki büyümesine ve yatırımlarına agresif bir şekilde devam ediyor. Yeniliklere açık ve öncü duruşuyla yoluna durmaksızın devam eden ERA Türkiye’de bu çerçevede; atak yılı ilan ettiği 2016’da insan kaynakları, tanıtım ve portföy yatırımlarının yanı sıra yeni işbirlikleriyle de büyüyor. ERA, büyüme ivmesini yıl sonunda ikiye katlamayı hedefliyor.

Türkiye’nin yenilikçi bir özel bankasının gayrimenkul portföyüne yönelik önemli bir işbirliğine imza atan ERA Türkiye, böylece bankanın bünyesinde yer alan ihtiyaç fazlası konut ve gayrimenkullerin satış haklarını aldı.

ERA Türkiye bu şekilde hem kendi portföyünü genişletti, hem de yatırımcıya sunduğu hizmet yelpazesini çeşitlendirmiş oldu. ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, “Geçtiğimiz yıl 2. el konut satışında 600 bin konutun el değiştirdiğini ve bu rakamın katlanarak büyüyeceğini düşünmek bu yatırımların ne kadar önemli olduğunu anlatmaya yetiyor” diye konuştu.

Hikayesini 4 ayrı reklam filmiyle anlatıyor
Büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarını aralıksız sürdüren ERA Türkiye, hikayesini duyurmak ve kendisini daha somut ifade edebilmek adına 4 ayrı reklam filmine de imza attı.
ERA Türkiye, rekabet avantajı için yeni kaynaklara ulaşımı kolaylaştırma, aracısız dağıtım modeli, tedarik zincirinin optimizasyonu, yeni iş modelleri üretilmesi, alt segmentleri de hedefleyebilme ve pazarı daha verimli kullanabilmek adına ‘Dijital Pazarlama’ya da giriş yaptı.

ERA Türkiye’nin yaptığı yatırımlar arasında insan kaynakları da yer alıyor. Ekibine alanında uzman 5 ayrı profesyoneli de katan ERA ailesi ile ilgili bilgi veren Mustafa Baygan, “Azerşin Saraç Eğitim ve Gelişim Yöneticisi, Evren Temizkalay İş Geliştirme uzmanı, Kaan Özrodop Franchise Geliştirme Yöneticisi, Franchise Satış Uzmanı Şule Türkoğlu ve Franchise Geliştirme Destek Uzmanı Sevda Erdem’i ailemize kattık. Artık daha güçlü ve büyük bir aile olarak Avrupa’da yüzde 90 tutundurma oranıyla lider olan ERA’nın vizyonunu Türkiye’de de yakalayacağız” açıklamasını yaptı.

Era Gayrimenkul Franchise Detayları İçin Bu Yazımıza Bakabilirsiniz

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı