Era Türkiye Gayrimenkul Franchise Vermeye Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

Era Türkiye Gayrimenkul’den franchise franchise fırsatı.

ERA, dünyada 3.000’i aşkın bürosu, 38.000’den fazla büro sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren küresel bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır.

ERA Türkiye, 2012 seneninde gayrimenkul sektöründe tecrübeli iş adamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre değişik bir bakış açısı ve heyecan getirmek emeliyle faaliyetlerine başlamıştır. ERA Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak emeliyle gösterdiğimiz gayret, sektörün alışılageldik tecrübelerinden değişik olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıkta olacaktır.

Bayilik adaylarında aranan şartlar; marka değerine önem veren, insan ilişkileri kuvvetli girişimciler. İşyerinde aranan şartlar; Era Kurumsal kimliğine uygun olarak, ana arterlerde, tabela değeri
olan, min. 90 m2, giriş kat veya 1. kat ofisler.

Era Türkiye Bayilik Destekleri
Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Finansman, Personel Temini

Era Türkiye Bayilik İletişim Bilgileri:
Adres : Eski Büyükdere Cad.No:14 Park Plaza Kat:20 Maslak Istanbul – Türkiye
Tel: +90 212 345 05 16 – 17
Fax: +90 212 345 05 18 – 19
Web: www.eraturkiye.com
Mail: info@eraturkiye.com

Era Türkiye Franchise Başvuru Formu İçin Tıklayın

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı