ERA Türkiye Kıbrıs’ın ‘Master Franchise’ı Oldu

by Bayilik Lobisi

ABD’li gayrimenkul danışmanlık firması ERA, Türkiye’deki büyüme stratejisini hız kesmeden sürdürüyor. Türkiye pazarına girdiği 2012’den bugüne 47 ofis satma başarısı gösteren ERA Gayrimenkul Türkiye, şimdi de ülke dışına çıkarak ilk uluslararası adımını atı.

ERA Global’den ‘Kıbrıs Master Franchise’ haklarını alan ERA Türkiye, Kıbrıs Adası’nın tamamında, yani hem KKTC’de hem de Kıbrıs Rum Kesimi sınırları içinde ofis açmak üzere yetki almış oldu. ERA Türkiye, bu işbirliğinin ardından Kıbrıs’ta ilk ofis anlaşmasına da imza attı. Konuya ilişkin düzenlenen basın toplantısında konuşan ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, franchise ağına yeni üyeler kazandırma ve büyüme stratejilerini artan bir ivmeyle sürdürdüklerini söyledi.

Baygan “Her sene dünyanın dört bir yanından gelen binlerce turisti ağırlayan Kuzey Kıbrıs’ta yazlık ev alan Avrupalılar’ın sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle 2014 yılından sonra tekrardan İngiliz ailelerin tercih ettiği Kuzey Kıbrıs’taki yazlık evlerin avantajıysa uygun fiyatları” şeklinde konuştu. Lokomotif niteliği taşıyan gayrimenkul sektörünün durgunluğa girmesinin söz konusu olmayacağını söyleyen Mustafa Baygan, gayrimenkulün hiçbir sektörde olmayan özellikler taşıdığını sözlerine ekledi.

Baygan “Bu sektörde hiçbir zaman işler durmaz. Herhangi bir kriz anında bile alan-satan sayısı normal günlerden fazla olur. Çünkü kiminin nakite ihtiyacı vardır, kiminin de var olan nakdini uygun fiyat ile mala dönüştürmeye. Bu sebeple konuta yatırım yapmak her zaman kazandırır. Biz de yeni anlaşmalarla beraber yıl sonuna kadar 70 ofis satmış olmayı hedefliyoruz”dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı