Eşarp Mağazası Açmak için Silk Home Bayiliği Alabilirsiniz

by Bayilik Lobisi

Eşarp Tesettür sektörünün en çok kullanılan ürünlerinden birisi. Silk Home, Armine, Aker ve Karaca gibi bir çok eşarp markası bulunuyor. Bunların arasında birde Cacharel, U.S. Polo, Burberry ve Versace 1969 gibi bir çok yabancı markada talep görüyor.

Son günlerde ise Silk Home markası girişimcilere 150.000 liraya anahar teslim eşarp mağazası açma fırsatı veriyor. Ürünlerin kar marjları yüzde 40 ile yüzde 100 arasında değişiyor. Bayilik alan bir eşarp mağazası günde 10 adet ürün satsa bile rahatlıkla kendi masraflarını çıkartıp kara geçebiliyor. İşletilen küçük mağazalardan birisinin aylık toplam satışı yaklaşık 90 bin lira ve bunun net 25.000 lirası girişimciye kalıyor.

Eşarp dükkanı açan girişimci ürünlerini aynı zamanda internet üzerinden de satabiliyor. İnstagram başta olmak üzere sosyal medya mecraları ve ilan sitelerinde eşarplar sürekli ilgi görüyor. Örnek 50 bin takipçili bir eşarp instagram hesabı bile ayda 4-5 bin lira net kazanabiliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı