Esse Bayilik Vermeye Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

Neden Esse?
Perakende de uzman mağazacılığın lider markalarından Esse, 1998 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. 26 Aralık 2002 tarihinde ilk mağazasını Akmerkez’de açarak faaliyetlerine başlamış, ilk olarak mutfak ve sofra ürünlerinin yanı sıra elektrikli mutfak aletleri ile sektöre adım atmıştır.

2002’den itibaren Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren dünyaca ünlü makalarla tüketicileri buluşturan Esse, bu özellikleriyle Türkiye’de trend belirleyen markalardan biri olarak uzmanlık misyonunu üstlenmiştir. KitchenAid, Zwilling, ASA, Le Creuset gibi dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribitörlüğünü 13 yıldır istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Essenso, Esse Home, Essensa gibi kendi bünyesindeki markalarının günümüz ihtiyaç ve beklentilerini özümsemiş tarasımcılar tarafından geliştirilen ürünleriyle de ev ve yaşam alanlarına değer katacak çözümler sunmaktadır.

Siz de Esse bayiliği alarak mağaza açmak isterseniz; http://www.esse.com.tr/BayiBasvuru linkinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

esse  bayibasvurusu

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı