Euromoda Grup Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Prenses, Bijoux, Eurostar gibi markaları bünyesinde bulunduran Euromoda Grup franchise veriyor. 45 Yıllık tecrübesi ile takı ve bijuteri sektöründe öncü firmalardan olan Euromoda kendi ürettiği takı ve aksesuarların dışında güçlü bir ithalatçı firma kimliğinde.

Son yıllarda hızla büyüyen ama kaliteli ürün ve marka sayısının sınırlı olduğu aksesuar sektöründe lider konumda bulunan Euromoda iş ortaklarıyla büyümeye devam ediyor. Avm kiosku, Avm mağazası hareketli cadde gibi lokasyonlarda yatırımcısının yüzünü güldüren takı sektörü özellikle kadınların vazgeçmediği alışveriş kalemleri arasında yer alıyor. Euromoda’nın 2016 Mart ayı içinde faaliyette olan İstanbul’da 20, İzmir’de 5, Ankara’da 5, Antalya’da ise 4 mağazası bulunmakta. Bu mağazalar 3 tanesi franchise sisteminde çalışmalarını sürdürüyor. Firmanın öncelikli franchise ve bayilik hedefi yukarıda ki şehirlerin dışında yetki vermek. Bijuteri sektöründe işletme kurmak, bayilik ya da franchise almak isteyen okuyucularımız Euromoda hakkında daha fazla bilgiyi şirketin web sitesinden alabilirler.

Euromoda Franchise Başvurusu İçin Tıklayın.

euromoda bayilik

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı