Evden çalışarak para kazanmak One More Sağlık Bantı

by Bayilik Lobisi

Pandomi döneminde birçok kişi eve kapandı. İnternetten evden çalışarak yapılabilinecek işler araştırdılar. Aile bütcesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları, bir yerde çalışıpta ek gelir isteyen herkezin yapabileceği bir iştir.

ONE MORE NEDİR?
HANGİ HASTALIKLARA İYİ GELİR?
DOĞAL YAKI BANDI YÖNTEMİ İLE DAHA SAĞLIKLI BİR HAYAT MÜMKÜN MÜDÜR?
Milyonlarca insan bu kronik ağrılara çözüm arıyor. Ağrısız ve daha sağlıklı bir yaşam için ONEMORE sağlık bantları sizlerin ve sevdiklerinizin yaşam kalitesini yükseltir.
Goldenseng ağrı bandları uzak doğu tıbbına ve modern ilaç aktarım yöntemlerine dayanan özellikleri ile ağrılarınızı dindirecek.
Goldenseng ginseng ağrı bandı nedir?
Goldenseng bandları Amerika’da FDA tarafından 1. sınıf bir tıbbi cihazlar kapsamında kategori edilen geçici rahatlama ve ağrı giderici olarak tasarlanmış yakı bantlarıdır.
Vücudun ağrı problemli bölgelerine direk uygulanarak rahatlama sağlar. İçeriğinde Kore kızıl ginsengi, germanyum ve deniz fitoplanktonları gibi doğal bileşenler bulunur. Transdermal yöntemi ile vücudun ağrıyan bölgelerine direkt olarak bu genel ağrı giderici bileşenler verilir ve vücut ısısını ve enerjisini kullanarak hızlı rahatlama sağlar. Tamamen doğal bileşenlerden oluştuğu ve ağız yolu ile alınmak yerine düşük miktarda direk ilgili bölgeye uygulandığı için günlük kullanıma uygundur.

Nasıl çalışır?
Goldenseng içinde altın Kore ginsengi, deniz fitoplanktonları, çeşitli mineraller ve germanyum elementi bulunmaktadır. Bantın üst yüzeyinde bulunan germanyum vücut ısısının etkisi ile derinizden geçer ve yakının uygulandığı bölgeden başlayıp zamanla tüm vücudunuza yayılan ateş düşürücü bir tepki oluşmasına neden olur.

Nasıl Kullanılır?
Her yaş için ve günlük kullanıma uygundur. Ağrı olan bölgeyi temizleyin, aşırı tüy var ise tüyleri alın. Eklem ve hareket eden bölgelere gelmediğine emin olun ve yapıştırıp bir süre ovalayın. Islanmadığı sürece 24 saat kalabilir. Günlük kıyafetinizin içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  One More ürünleri vucuda yapıştırılan ve yapıştırılan bölgeye pozitif etkileri bulunan 4 farklı özellikte medikal banttan oluşmaktadır. Bant haricinde herhangi bir ürün yoktur. Şimdi sırasıyla bu 4 farklı medikal bandı ve özelliklerini inceleyelim.

1) Painless Night Glu
Painless Night Glu içeriğindeki doğal bileşenler ve otlar ile, TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) bir araya getirilmiş, sağlık alanında, besin takviyesi olarak kullanılmak üzere hazırlanmış medikal bir üründür. Ayrıca şirketin çıkardığı ilk amiral ürünüdür ve ilk 2 sene sadece bu ürünle devam edilmiştir.  Günümüzde nerdeyse her bireyin maruz kaldığı hayat şartları ile gelen stres ve sağlıksız beslenmelerin neden olduğu vücudumuzda bölge bölge ortaya çıkan ağrılar ve daha birçok hastalığın tedavisinde Painless Night Glu destekleyici anlamda son derece faydalı bir üründür. Hatta sağlıklı bireylerinde günümüzde kendilerini daha etkili koruyabilmeleri için uzmanlar tarafından Painless Night Glu kullanımı tavsiye edilmiştir.

2) Slim Style
Slim Style sağlıklı yaşam sürebilmemiz için olmazsa olmazlardan olan dengeli beslenme için yardımcı destek bandıdır. Slim Style kesinlikle bir ilaç veya zayıflama bandı değildir. Dengesiz beslenmeyi önleyen, metabolizmayı dengeleyip harekete geçiren, aşırı yeme isteğini azaltan kısaca diyet yaptığınızda diyet yapmanıza yardımcı olan bir medikal banttır.

3) B12 Plus
B12 Plus; B1, B3, E, C, Folik Asit vitaminlerini içeren bir medikal banttır. B12 vitamininin diğer görevlerinin yanında ana görevi merkezi sinir sistemini korumak ve kırmızı kan hücresini üretmektir. B12 vitamini suda çözünen vitamin olduğu için gereğinden fazla vücuda alınamaz alınsa bile vücut ihtiyaç fazlasını idrar yoluyla dışarıya atar. Bu sebeple düzenli olarak alınmalıdır. B12 eksik olursa anemi, denge kaybı, kol ve bacaklarda uyuşukluk, güçsüzlük ve karıncalanma gibi belirtiler ortaya çıkabilir. B12 Plus medikal bant düzenli kullanımda bu belirtileri en aza indirmeye yardımcı olur.

4) Melatonin Plus
Melatonin beyinde salgılanan, kan yoluyla bütün vucudumuza hızla yayılabilen ve bizi bütün olarak etkileyebilen bir hormondur. Melatonin etkilerinden bazıları; uyku düzenleme, anti aging, migrene karşı korumadır. İnsanlar yüksek oranda Melatonin ile doğduğu için bebeklik zamanında uyku süreleri uzun ve düzenli oluyor. Yaşlandıkça, stres, kirli hava koşulları, düzensiz beslenmeler ve vücudumuzda azalan Melatonin hormonu sebebiyle uyku süremiz kısalıyor ve uyku konforumuz azalıyor. Ayrıca bu hormon azaldığında kişiyi depresyona sürükleyebiliyor. Melatonin Plus bantları gece 22:00 ile sabah 05:00 arası düzenli kullanımda buna çözüm sunmakla beraber migren, alzheimer, parkinson, hipertansiyon ve (meme, karaciğer, beyin) kanseri içinde yararlı olabilmektedir.

Buraya kadar ürünün özelliklerini anlattık şimdi bu ürünü satarak nasıl para kazanacağız bunu anlatacağım.

Üyelik sistemi vardır. Aşağıdaki paketlerden birini seçerek üye olup sisteme katılıyorsunuz. Daha sonrada sizde ürünü tanıtarak altınıza  üyeler bularak aşağıdada anlatacağım şekillerde para kazanabiliyorsunuz.

Şimdi giriş paketinden başlayalım.

Giriş Paketleri

100 QV = 700 TL (2 Paket Ürün)

300 QV = 2500 TL (10 Paket Ürün)

650 QV = 4500 TL (20 Paket Ürün)

1000 QV = 6900 TL (30 Paket Ürün)

Not= Paketlere göre ürünün perakende fiyatı değişmektedir. Yüksek paketlerde ürün paket olarak daha ucuza gelmektedir. Örnek; 100 QV’lik pakette Painless Night Glu paket fiyatı 350 TL’ye gelirken, 300 QV’lik pakette Painless Night Glu paket fiyatı 250 TL’ye gelmektedir.

Not = Euro kur’u belirli bir süre için 4,89 TL’ye sabitlenmiştir.

Not = 1 aylık aktifliğiniz siparişi verdiğiniz gün başlar. 1 ay sonunda aynı gün biter. Aktifliği biten ancak ekip kuran ve network marketing gelirlerinden faydalanmak isteyenler 100QV ürünle tekrar aktiflik yapabilirler. Aktif bir şekilde ekip kurarak sağ ve solunuza birer kayıt alırsanız aktifliğiniz 1 ay uzar.

Kısaca ürün ve detaylarından bahsettim. Şimdi One More şirketinin hayatımızı değiştirecek olan harika kazanç planını detaylarıyla inceleyelim.

KAZANÇ PLANI DETAYLARI
One More şirketinin gerçekten güçlü ve farklı bir kazanç planı vardır;

REFERANS BONUSU

One More’un anlık kazanç planıdır. Bireysel olarak sisteme dahil ettiğiniz her yeni bayinin, giriş paketinin QV’si üzerinden, anında %25 prim kazanırsınız.

100 QV = 25 Euro
300 QV = 75 Euro
650 QV = 162 Euro
1000 QV = 250 Euro

TAKIM BONUSU

One More sisteme giriş yaptığınız paketinize göre haftalık kısa kolunuzdan %13 ile %19 arasında takım (denge) bonusu vermektedir.

100 QV’lik ürünle girerseniz denge kazancınız %13
300 QV’lik ürünle girerseniz denge kazancınız %15
650 QV’lik ürünle girerseniz denge kazancınız %17
1000 QV’lik ürünle girerseniz denge kazancınız %19

Örnek;
Sağ ve sol kolumuzda 100QV – 100QV puan dengesi oluşursa ve sisteme 100QV ile giriş yaptıysak bu eşleşmeden %13 yani 13 Euro takım bonusu kazanırız.
Giriş paketiniz 1000 QV olursa 100-100 puan dengesinde kazancınız %19 yani 19 Euro olur.

Takım bonusu haftalık hesaplanır ve her hafta maksimum 20 bin Euro kazanılabilir.
Sonsuz derinlikten puan hesaplanır ve prim alınır.
Takım bonusu alabilmek için sağ ve solunuza birer tane kişisel kayıt yapmanız gerekmektedir.

3D BONUS
3 direk kayıt alırsak ve bu aldığımız kayıtların kendi kaydettiği kişilerle beraber toplamda 600 QV ekip ciromuz olursa 100 Euro ekstra ödeme alırız.

4D BONUS
4 direk kayıt alırsak ve bu aldığımız kayıtların kendi kaydettiği kişilerle beraber toplamda 1000 QV ekip ciromuz olursa 100 Euro daha ekstra ödeme alırız.

Not; 3D ve 4D bonuslarda ekip cirosu birinci ve ikinci derinlikte geçerlidir. Yani sizin direk işe aldığınız kişilerin ve onların işe aldıklarının toplam cirosu hesaplanır.

Not; 3D ve 4D bonusları her ay alabilirsiniz. Her ay 4 yeni kişi kaydederek bu döngüyü sağlayabilirsiniz. Veya mevcut ekibinizde birinci derinliğinizdeki herhangi 4 kişi tekrar alışveriş yaptığında bu cirolar döndüğünde 3D ve 4D bonusu tekrar tekrar alabilirsiniz.

MATCHING BONUS

Matching bonus ile ekibinize dahil ettiğiniz iş ortaklarınızın haftalık 2’li takım bonusu kazançlarından 4. derinliğe kadar %10 ile %50 arasında bonus alabilirsiniz.

Matching bonusta kariyeriniz nekadar yüksekse derinlik ve yüzdesel kazancınız da okadar artmaktadır. Örnek vermek gerekirse;

En yakın arkadaşınız Ahmet’i işe aldınız ve Ahmet ilk haftasında 1000 Euro takım bonusu kazandı diyelim. Ahmet’i direk siz işe aldığınız için sizin 1. derinliğiniz olur ve bu durumda kariyeriniz Rookie ise size buradan %10 yani 100 Euro gelir. Kariyeriniz Begginer’sa %25 yani 250 Euro gelir. Kariyeriniz Apprentice ise %50 yani 500 Euro gelir. Ahmet gibi 10 tane ekip lideriniz olsa sadece bu kazanç planı ile tüm hayallerinize ulaşabilirsiniz diyebilirim 🙂

 

Detay bilgi ve üyelik için 545 267 14 48

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı