Evden para kazanmak One More bitkisel bant satışı

by Bayilik Lobisi

Evde para kazanmanın yolları oldukça çeşitli. 2020 yılının başlarında çıkan covid-19 salgınından sonra bireylerin çalışamaması ve kadınların da eve katkıda bulunmak istemelerinden sonra bu sektörde iş talebi ve çeşitliliği önem kazanmıştır. Bu yüzden uzmanlık ve becerilerinize ,sosyal medya gücünüz ve çevrenize göre çok çeşitli para kazanma yöntemleri sizin için bir çözüm olabilir. Makale yazmaktan, eğitim vermeye, çağrı merkezi desteği sunmaktan çocuk bakıcılığı yapmaya kadar çok çeşitli yöntemler bulunmaktadır.
Benim size bahsedeceğim iş sağlıkla ilgili. Hepimiz bir yerlerimiz ağrıdığında çeşitli ilaçlar kremler kullanırız.
Dünya genelinde faaliyet gösteren ONE MORE sağlık bantları üreten ve pazarlayan firma Türkiye dede uzun zamandır faaliyet gösteriyor. Covid -19 salgınından sonra evden iş yapmak isteyen kişilerin araştırmaları sonucunda bir çok üye edinerek adını duyurmuştur.
Bu bantların bitkisel içerikleri vardır vucudumuzun hastalıklarına ve ağrılarına göre farklı yerlerine yapıştırılarak tedavi etmektedir .Milyonlarca insan bu kronik ağrılara çözüm arıyor. Ağrısız ve daha sağlıklı bir yaşam için ONEMORE sağlık bantları sizlerin ve sevdiklerinizin yaşam kalitesini yükseltir.
Kazanç bunun neresinde diyeceksiniz.

Ürün karşılığı üyelik sistemiyle ilerleyen bir kazanç modeli vardır.

9 Farklı kazanç modeli ile aktif ve pasif gelirlerin birleşimi sonucunda çözüm planına dahil olan her bir katılımcıya oluşan cirodan %86’ya kadar olan kısmını her bir katılımcının hak edişleri oranında dağıtmaktadır.
Çalışma sistemi ve kazanç sistemi ile ilgili bilgi almak isterseniz danışman ile iletişime geçebilirsiniz.
İrtibat no : 05510156659

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı