Evgör Mobilya’dan Tuzla’ya Yeni Konsept Mağaza

by Bayilik Lobisi

Türk ev mobilyası sektörünün lider markalarından Evgör, yeni konsept mağazasını İstanbul Tuzla’da hizmete açtı. Modern, avangart ve klasik tarzdaki tasarımların ayrı bölümler halinde sergilendiği yedi katlı showroom mağazada, Evgör kalitesi erişilebilir fiyata sunmayı hedefleniyor.

2004 yılında kurulduğu günden bu yana mobilya ve aksesuar ürünleriyle yaklaşık 50 bin ailenin evine giren Evgör, büyüme stratejisini “Daha çok noktada, daha çok insana erişim” olarak belirledi. Bu doğrultuda İstanbul’daki yeni mağazasını Tuzla E-5 üzerinde hizmete açan firma, Türkiye genelinde ve perakende satışlarının yoğunluk kazandığı Avrupa Birliği ülkeleriyle Türki Cumhuriyetleri ve Orta Doğu’da ise bayilik veya satış ortaklığı modeli ile büyümeyi hedefliyor.

“Yaklaşık 2 milyon TL yatırım yaparak kendi öz sermayemiz ile açtığımız Tuzla mağazası, bundan sonraki yeni satış noktalarımıza da örnek olacak” diyen Evgör Mobilya Yönetici Ortağı Ahmet Ekmen, 2016 yılında yurt içi ve yurt dışında mağazalaşarak büyümeyi istediklerini söyledi.

İnternet mağazacılığı konusunda sektörünün ilkleri arasında yer alan Evgör Mobilya yurt içi ve yurt dışına ürün satışı gerçekleştirmesinin yanı sıra, ülke geneline ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti de sağlıyor.

Evgör Mobilya bayisi olmak için aşağıda ki link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
https://www.evgor.com.tr/evgor-mobilya-franchise-basvuru-formu.shtm

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı