Express Yaprak Döner Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren döner markalarından Express döner

Expres Yaprak Döner Bursa nın yerel firması olarak 2006 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihinden itibaren kendi işletmelerini kurmuş daha sonrada bayileşme sürecine girmiştir.2018 yılında ise birçok döner firmasının express konseptine geçmesiyle birlikte Express Yaprak Döner de  normal alacart konseptinin yanında  express konseptinde de hizmet vermeye başlamıştır.

2006 yılından günümüze üretim , restoran işletmeciliği ve franchise sektörleri ile yoluna devam eden bemir gıda işletmeleri 2018 yılından itibaren express konsepti ile yoluna devam ediyor. Express konseptinde % 100 yaprak döner ürünü ile uygun fiyat politikasını sürdüren markamız sektörde ki tecrübelerini bayilerine ışık olmak için kullanıyor. Yeni konsept ile birlikte tüm Türkiye de hızla bayilikler veren şirketimiz 2019 yılının sonuna kadar Türkiye geneline bayiliklerle kullanıcılarına ulaşmayı hedeflemektedir. Şirketimiz sizi karmaşık işlerle ile değil , keyifli ve kazançlı bir iş hayatı ile uğraşmanız için hazır sistemi ayağınıza getiriyor.

SİZE ÖZEL EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ ÜRETİYORUZ

%100 dana etlerimiz kesimden sonra 2 gün kasalarda bekletilir ve bütün kanın doğru şekilde akması sağlanır. Daha sonra firmamıza özel sosumuz içerisinde 1 gün bekletilir ve sonraki gün takım işlemi sağlanır. En son şoklanarak bayilerimize sevk edilir. Ürünlerimiz ekmek arası, özel dürüm ve tabak porsiyon şeklinde sunulmaktadır.  Ürünlerimizde kesinlikle sarma ve iç yağ kullanılmamaktadır.

Dükkan inşaatında ise 2 çeşit uygulamamız mevcut. İlki dükkanı anahtar teslim şekilde, m2 fiyatı 3.000 TL olarak yapıyoruz. İkincisi ise sözleşme imzaladıktan sonra mimarımız çizimi yapıyor ve uygulanan tüm malzemelerin renk kodları ve markalarını yazılı olarak sunuyoruz. Daha sonra bayi kendi inşaatını kendisi yapıyor. Bu durumda mimari hizmet tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Et ve döner işinde; 2006 yılından bu yana tecrübemiz ile sektörde hizmet sunmaktayız.

Kuruluş yılı:2006
Franchise Adedi :18
Franchise Hedefi: 2020 / 50adet
Franchise giriş bedeli:40,000TL
Ortalama yatırım bedeli:140,000TL ila 180,000TL
Reklam katkı payı: 500TL
Royalty bedeli: %0
Destekler: Eğitim, yer seçimi, bölge koruması, proje, reklam, ürün temini, pazarlama, personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 30m2 / Cadde ve Avm /

Bayilik bilgileri için iletişim: 0 545 267 14 48

Cafe Bayilik Bilgileri İçin Takip Edin Tıklayı

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı