Expres Yaprak Döner Yeni Konsept

by Bayilik Lobisi

Döner deyince çoğu kişi için akan sular duruyor. Ancak herkesin döner tercihi de farklı. Yağlı ya da yağsız; pilav üstü, dürüm ya da pide arası; yanında patatesle, ayranla ya da tek başına… Herkesin döner tercihi farklı olduğu için dönerini beğendiği adres de farklı oluyor.

Expres yaprak dönerden yeni yatırım fırsatı çifte kazanç! Nasılmı Açıklayalım

Bir düşünün döneri saat kaçta satmaya başlıyorsunuz.11:00 gibi Bu saate kadar dükkan boş .Kazancınıza kazanç katma gerekir işte fırsat sabah çay ve börek Evet yanlış duymadınız.
Tek dükkan iki marka 12 saat börek 12 saat döner Aynı personel aynı masraf kar marjı yüksek bir sistemle artık EXPRES YAPRAK DÖNER VE BÖREK yeni bir konsept meydana çıkarttı.

Yaprak döner kebap çeşitlerinden en çok rağbet gören çeşididir. Yaprak döner etten yapılmak ile birlikte ince olması ile dikkat çeker .Bu ürünlere ilgi duyanlar ,son dönemde popüler hale gelen yaprak döner lezzetini tadabilirler. Türkiyen in birçok noktasında tüketilen belirtilen döner baharatlar ile harmanlanarak marine edilerek daha lezzetli hale getirilir.
Yörelere göre yaprak dönerin hem hazırlanışı hem de servisi değişkenlik gösterebilir. Express yaprak döner firması da geçmişten gelen tecrübesiyle yaprak döneri entegre tesislerde özenle hazırlıyor. Yaprak döner özel soslarıyla marine edip dinlenme döneminden sonra siz yaprak döner severlere hem ekmek arası hem de alakart usülu sunmaktadır.
Alakart sunumlarda ise sade yaprak döner yanında yoğurt ve pilav ile birlikte hem göze hem midemize nefis ziyafet çektirir. Expres yaprak döner firmasını öne çıkartan etken ise her şubesinde aynı tadı alabilmenizdir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı