Faruk Güllüoğlu Franchising Şartları

by Bayilik Lobisi

Sektöre yeni bir soluk getiren ve Türkiye’de ilk çok katlı baklavacı mağazasını açan Faruk Güllüoğlu, 2012 yılında dünya trendlerine uygun hareket ederek kurduğu baklavacılık konseptinin dışında; Cafe&Restaurant konseptini de kapsayacak 4 tipte franchise vermeye başlamıştır.

Şu an için Türkiye’de kendi mağazaları dışında 50’yi aşkın franchise, yurtdışında 3’ü kendi ve 1’i franchise olmak üzere toplamda 65’i aşkın mağazası bulunmaktadır. Yurtdışı hedefi öncelikle faaliyet gösterdiği Azerbaycan ve Kıbrıs’taki operasyonlarını genişletmek sonrasında ise Avrupa ve Ortadoğu’dan gelen talepler doğrultusunda “Yurtdışı Master Franchise Sistemi” ile devam etmektir.

Türkiye genelinde yapmış olduğu araştırmalar neticesinde büyüme planlamasında şehir dışında başlatığı operasyonlarına 2015 sonu itibari ile yeni bölgeler eklenecektir. KKTC’de Lefkoşa’da açtığı mağazasının yanı sıra üretim tesisi de kurulmuştur. Bu üretim tesisi de KKTC’de açılacak diğer şehirlerdeki mağazalara da hizmet verebilecek üretim kapasitesine sahiptir.

Yurtdışı şube yatırımlarında Kıbrıs, Azerbaycan ve Estonya’daki şubelerinin dışında görüşmeleri devam eden Malezya, Dubai, Suudi Arabistan, Katar ve Kuveyt de bulunmaktadır. 2016 yılında bu ülkelerdeki talepleri değerlendirip, yatırımlarına başlamak hedefler arasındadır.

Neden Faruk Güllüoğlu Franchise?
-Sektöründe pazar lideri
-140 yılı aşkın tecrübeyle edinilmiş bilgi birikimi
-Marka gücü ve güvenilirliği
-Sektördeki büyüme potansiyeli
-Kısa vadeli yatırımın geri dönüş süresi
-Kaliteli, sağlıklı, taze ve lezzetli ürün portföyü
-Kaliteli hizmet ve servis
-Yüksek temizlik ve hijyen standardı
-Mimari Proje ve Uygulama Desteği
-Eğitim desteği
-Reklam ve tanıtım gücü
-Profesyonel yönetim anlayışı

Premium Franchise
Faruk Güllüoğlu markasını belirli bir bölge için önceden belirlenmiş sayıda mağaza sahibi olarak kalitesi ve hizmetiyle bölgesinde temsil eden öncelikli iş ortağıdır. Premium Franchise için hedef lokasyon belirlemede dikkat ettiğimiz unsurlar;

-Dışarıda yemek yeme alışkanlığına sahip
-AB ses grubu başta olmak üzere 25-45 yaş grubu hedef kitlesi olan
-Popülasyonu yüksek olan
-5 mağaza açılacak potansiyeli olan bölge

Premium Franchise Bölgeleri detaylı bilgi için: +90 212 451 48 00
Başvuru Formu İçin Linki Tıklayabilirsiniz: Faruk Güllüoğlu Franchise

sirinevler faruk güllüoğlu

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı