Ferco Yeni Bayilikler Verecek

by Bayilik Lobisi

Yeni hizmet noktaları açarak fiziki büyümesini sürdürmeyi hedefleyen Ferco Motor; yeni bayilikler verecek. Ferco Motor 27 hizmet noktasını 3 yıl içinde 35 bayiye çıkartmayı hedefliyor.

Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor büyümeye devam ediyor. Yeni hizmet noktaları açarak fiziki büyümesini sürdürmeyi hedefleyen Ferco Motor; yeni bayilikler verecek. Ferco Motor, var olan Halen 27 hizmet noktasını 3 yıl içinde 35 bayiye çıkartmayı hedefliyor.

Bünyesinde bulundurduğu Vespa, Moto Guzzi, Aprilia ve Piaggio markalarıyla her kesimden motosiklet kullanıcısına hitap eden Ferco Motor 2010 yılından bugüne 1051 olan satış adedini 1679 adede çıkarttı. Satış adetlerini arttırmak üzere daha geniş kitlelere ulaşmak isteyen Ferco Motor, yeni bayiliklerle hizmet noktalarını arttırmayı hedefliyor.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Ferco Motor Pazarlama Müdürü Seda Önalan Gül “Ferco Motor olarak artan bir grafikle satışlarımızı arttırmaya devam ediyoruz. Son 5 yılda yaklaşık %60’lık bir artışla 1679 adetlik satış başarısına ulaştık. Daha geniş kitlelere, Türkiye’nin hemen her noktasına ulaşma arzusundayız. Var olan hizmet ağımızı genişletmek üzere yeni bayilikler vermek istiyoruz. Önceliğimiz şu an temsil edilmediğimiz illere ulaşmak. Hedefimiz ise var olan 27 adet satış noktasını 3 yıl içinde 35’e çıkartmak” dedi.

Şu an için İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, İzmir, Balıkesir, Bursa, Antalya, Ankara, Gaziantep, Marmaris, Bodrum, Kuşadası ve Çeşme’ye yayılmış olan 27 adet bayiye sahip olan Ferco Motor; Konya, Kayseri, Samsun, Trabzon, Mersin, Adana, Hatay, İzmit, Adapazarı ve Fethiye öncelikli olmak üzere yeni bayilikler verecek.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı