FI İstanbul Sömestr 2015, Başvuruları Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

Istanbul 2015
Founder Institute, Dünyanın En Büyük Fikir Aşaması Kuluçka Kuruluşudur. Beş kıtadan 1,850 teknoloji şirketi kurucusu, şirket kurma müfredatımız, uzman geribildirimimiz ve eşdüzey desteği aracılığıyla şirketlerini kurmuştur. Sıradaki neden siz olmayasınız?

Kimler Başvurmalı?
Bir teknoloji şirketi kurmak isteyen herkes başvurabilir: bir fikri olabilir veya olmayabilir, tam zamanlı bir işte çalışıyor veya işsiz olabilir, genç veya yaşlı olabilir, iş deneyimi olabilir veya okuldan yeni mezun olabilir. Teknoloji sektörlerinin geniş bir yelpazesinde destek sunuyoruz: dijital medya, yazılım, biyo-teknoloji, temiz teknoloji, e-ticaret, reklamcılık, tüketici elektroniği ve daha pek çok alanda.

Ne Beklenmeli?
Istanbul 2015 Sömestr için son başvuru tarihi: 2015-12-16. Bütün başvurular sıraya göre gözden geçirilir ve erken başvuranların kabul edilme şansı daha fazladır ve haklarındaki karar da daha kısa sürede bildirilir.

Aşağıdaki başvuruyu tamamladıktan sonra, başvuru sahiplerini değerlendirmek için kullandığımız temel ölçüt olan Ön Kayıt Testimizi gerçekleştirmeniz istenir. Test yaklaşık 45 dakika sürer ve bunu birkaç günde tamamlamanız gerekir. Founder Institute’un önde gelen toplum bilimcilerle birlikte geliştirmiş olduğu bu test, girişimci kişilik özelliklerini objektif olarak saptamak için sürekli gözden geçirilmektedir.

Bütün başvuru sahiplerinin, Ön Kayıt Testinin yönetim masraflarının karşılanmasına katkıda bulunmak için $25 USD bir ücret ödemesi gerekir. Başvurular, derhal ve en geç 2015-12-16 tarihinde değerlendirmeye alınır. Sonuçlar en geç 2015-12-19 tarihinde Enstitüden duyurulur. Hiçbir yükümlülük yoktur.

Detaylar için: http://fi.co/apply/istanbul/t-2015 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı