Fincanda Pişen Türk Kahvesi’nden Yatırımcılara Açık Çağrı

by Bayilik Lobisi

Merkezi İzmir’de bulunan “Şükrü Beyin Yeri” işletmemiz 1995 yılından beri sıcak içecekler çay ve bilhassa patentli fincanda pişen türk kahvesi lezzetiyle sunmuş olduğu rahat, huzurlu, dinlendirici sıcak ortamıyla her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile girişimcileri yatırıma davet etmektedir.

Fincanda Pişen Kahve Keyfi Nedir?
Geleneksel Türk Kahvesi’nin en önemli özelliklerinden biri cezvede pişirilmesiyken, Hisar Camii’nin arka sokağında hizmet veren “Şükrü Bey’in Yeri” bu kuralı alt üst ederek ilk defa kahveyi fincanda pişirmiştir. Fincanda pişen kahve; bolca dibek kahvenin fincanın içine konulması ardından da şeker ve su eklenerek fincanin içindeki kahve ve şeker eritilir. Kahvenin alametifarikası da burada başlar. Kısık ateşte yanan mangalın üzerine fincan doğrudan konulur. Fincan ile ateş arasında başka bir malzeme bulunmaz.

Görenleri hayrete düşüren bu yöntemle kahve, 2-3 dakika sonra içilecek hale gelir. Ancak, ortaya çıkan lezzet, cezvede pişirilen kahvenin görüntü ve tadıyla aynı özellikleri taşımaz. Ateş gibi sıcak fincandaki kahvenin köpüğü son yuduma kadar bitmez. Kaymak kıvamındaki köpük, kalın bir tabaka gibi fincanı dibine kadar kaplar. Bu pişirme yöntemini bilmeyenler zaman zaman fincanı kulbu yerine ortasından tutma hatasını gösterip elini yaksa da bu lezzet bu acıyı unutturuyor.

Firmanın misyonu ve vizyonu ise şu şekilde:
-Kaliteli, yenilikçi ve farklı lezletler sunan, Türk kahve kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’da tüketiciler ile buluşturup tüketicilerin kendini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

-Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Bayilik Destekleri : Anahtar Teslim
Bayilik Yatırım Maliyeti : İşletmenin lokasyonu ve ebatlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Yetkili  : AG Danışmanlık
Telefon       : 0537 434 30 14

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı