Franchise Eurasia Expo 2017 Antalya Fuarı Mayıs Ayında Yapılacak

by Bayilik Lobisi

Franchise Eurasia Expo 2017

Franchise Eurasia Expo’nın ilk durağı Antalya….

Avrupa ve Ortadoğu ülkelerini bir araya getiren prestijli fuar organizasyonları arasında yer almaya hazırlanan Franchise Eurasia Expo 2017 – Bayilik, Lisans ve İş Fırsatları Fuarı, Avrupa ve Asya’nın kesiştiği noktada profesyonel franchise ve yatırımcıları Akdeniz’in gözde şehri Antalya’da buluşturmayı hedefliyor.

Türkiye’de franchising pazarı tam anlamıyla büyüme rekoru kırıyor. Zincir mağaza sayısı bin 900’e, şube sayısı 50 bine, franchise veren şirket sayısı 1471’e ulaştı. Çok değil bundan beş yıl öncesine kadar franchise veren şirket sayısı 400-500 arasında değişiyordu. Sadece bu rakamlar bile franchise pazarındaki muazzam büyümeyi gösteriyor. Bu marka ve temsilcilerinin oluşturduğu pazarın yıllık hacmi ise 35 milyar dolar. Yerli ve yabancı yeni markaların girişiyle hızla büyüyen sektörün 2015 sonunda 50 milyar dolarlık büyüklüğe ulaşması bekleniyor.

Franchise pazarında bu hızlı büyümenin dinamosu olan alışveriş merkezi (AVM) sayısının artması. Uzmanlara göre artan şehirleşme ve yeni açılacak AVM’lerin etkisiyle franchise pazarı 2017’de de yatırım cazibesini koruyacak işlerin en başında geliyor. Akdeniz’in kıpır kıpır turizm kenti Antalya, AVM’ler bakımından da oldukça zengin ve hareketli….Türkiye genelinde 342 adet AVM bulunuyor. Türkiye’de en fazla AVM bulunan iller arasında 16 AVM ile 4’üncü sırada yer alan Antalya, Avrupa’da birçok kentin yanı sıra 15 alışveriş merkezi bulunan Paris’i bile geçmiş durumda.

Bütün bu koşullarda doğru fırsatları yakalamak amacıyla geniş perspektifli olmak ve etkileşimli piyasalardaki gelişmeleri takip etmek için düzenlenen Franchise Eurasia Expo 2017 – Bayilik, Lisans ve İş Fırsatları Fuarı sunduğu hizmet kalitesiyle ciddi, etkin ve aynı zamanda keyifli bir platform için hazırlıklarını tamamlıyor. Fuarda Türkiye’nin yanı sıra dünyanın önemli isimleri ile birlikte, yerli ve yabancı sektörün önde gelen profesyonelleri de yer alacak. Avrupa, Ortadoğu ve Asya ülkelerinin yatırımcılarını ve sektör liderlerini bir araya getiren bu organizasyon, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler içinde önemli bir buluşma noktası haline gelecek. Sektörün en çok tartışılan ve merak edilen konularında açık oturumlar, konferanslar ve B2B görüşmeler ile katılımcılara verimli fuar günleri sağlayacak.

Bir çok ciddi organizasyonun Avrupa’da olması, Asya ve Ortadoğu’da yatırım ihtiyacı olmasına rağmen buna uygun bir platformun olmaması Franchise Eurasia Expo 2017’yı düzenlenmesini tetikleyen koşullardan birisi olarak dikkat çekmekte. Franchise Eurasia Expo 2017 Avrupa, Asya ve Ortadoğu yatırımcıları arasında bir köprü oluşturacak ve Asya ile Ortadoğu yatırımcılarına da alternatif yatırım imkanları sunacak bir fuar olarak profesyonel ve deneyimli ekibiyle 18-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Fuar Künyesi:
Fuarın Adı: FranchiseEurasia Expo Antalya 2017
Fuar Açıklaması: Bayilik, Lisans ve İş Fırsatları Fuarı
Fuar Sloganı: Avrasya, farklı renklerin birleştiği nokta…
Fuar Tarihi: 18-21 Mayıs 2017
Fuar Şekli: İhtisas Fuarı
Fuar Kapsamı: Gıda (cafe/tatlı/pasta, fast food, restoran), hizmet, gayrimenkul, eğitim, telekom & bilişim, züccaciye, enerji, tekstil & hazır giyim, kişisel bakım & medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı aksesuar, matbaa & yayıncılık, ayakkabı, mobilya, turizm.
Fuar Frekansı: Yılda 1 kez
Sergileme Alanı: 5.000 m2 Kapalı Alan
Beklenen Katılımcı Sayısı: 100+ Yerli ve Yabancı
Beklenen Ziyaretçi Sayısı: 5000+ Profesyonel
Fuar Yeri: Antalya Expo Center, Antalya
Giriş Ücretleri: Sadece profesyonel ziyaretçiler kabul edilmekte ve davetiyesi olmayan ziyaretçilere kartvizitleriyle kayıt yaptırarak ücretsiz giriş imkanı sağlanmaktadır. Bunun dışında ziyaretçilere giriş bilet bedeli 20 TL’dir.
Fuar Kataloğu: 20 TL
Organizatör: Altın Arı Fuarcılık Ltd. Şti
Web: http://franchiseurasia.com/tr/home/

bayiliklobisi.com olarak katılımcı firma statüsünde yer alacağımız ve birçok farklı alanda çeşitli etkinlikleri bir arada bulabileceğiniz Franchise Eurasia Expo 2017 Antalya’da buluşmak dileğiyle…

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı