Franchise Sektörü Antalya’da Buluşuyor!

by Bayilik Lobisi

Franchise Sektörü Mayıs Ayında Antalya’da Buluşuyor!

Anadolu yatırımcıları ile Marka Firmaları, Anadolu’da, Antalya’da buluşturmayı hedefleyen Antalya Bayilik Fuarı – Franchise Expo Eurasia 18-21 Mayıs 2017 Tarihlerinde Antalya Expo Center (ANFAŞ)’da yapılacaktır. Anadolu yatırımcılarını sezon öncesi, yatırımların ve yatırım arayışlarının arttığı bahar aylarında Markalarla buluşturmayı hedefleyen Antalya Bayilik Fuarı Franchise Expo Eurasia’nın ilk senesinde 100 marka’nın tanıtılması hedefleniyor. Fuar yaklaştıkça Franchise ile büyüyen sektör temsilcileri ve ziyaretçilerin ilgisi büyümekte.

Antalya Gazozu, AlfaShield, Altın Emlak, Akaroğlu Baklava, Lezizadıyaman Çiğköfte, Balarısı, Battalbey Tekstil ve Çiğköfte, BMC, Çıtır Fincan, Devir Patent, 1983 Beyoğlu Çikolata&Kahve, Engelsiz Erişim Merkezi, e-Ofis, Galanz, Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı, Hat Döner, Hacıalioğlu Çiğköftecisi, Kono Pizza, Lisani Eğitim Kurumları, Makarna’s, Newyork City Sosis, Ömerefendi Türk Kahvesi, Tarihi OsmanlıÇiğköftecisi, Prodev , Ziyafet Çiğköfte fuar için sözleşme yapmış markalardan bazılarıdır.

Kuveyt, Yemen, İngiltere, Irak ve İran gibi ülkelerden, ve Anadolu’nun çeşitli illerinden yoğun ziyaretçi kaydı alan fuarın, tarihi itibariyle yatırım arayışında olan Avrasya ve Ortadoğu yatırımcılarını da ağırlaması, katılımcı firmaların verimli bir fuar geçirmesi için uygun ortamı sağlayacaktır.

Destekçisi ve katılımcısı olduğumuz ve  KOSGEB’in de teşviklendireceği fuarda katılımcı firma olarak yer almak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden Arı Fuarcılık’a ulaşabilirsiniz.

Arı Fuarcılık:
Atakan Sok. No:22 D:3 Mecidiyeköy – İSTANBUL
T : 0 212 266 00 56
F : 0 212 266 00 57
info@franchiseurasia.com
www.franchiseurasia.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı