franchiseborsası danışmanlık hizmetleri

by Bayilik Lobisi

Franchise Pazarlama
Franchise veren firmaların www.franchiseborsasi.com.tr adresi ve diğer portallarımız ile birlikte bizlere gelen talepler doğrultusunda doğru bütçe ile doğru yatırımcılara ulaşmasını sağlamaktayız. Bugüne kadar 2000’e aşkın yatırımcıyı yeni iş çevresi ile buluşturan firmamız 2020 yılında bu rakamı 10.000′ çıkarmayı hedeflemektedir.

Marka Yönetim
Var olan markanızın yönetimini üstlenerek bölgesel marka’dan başlayarak, Dünya’da global marka yolunda ilerlemesine kadar tüm ilerlemeleri sağlamaktayız. Gerilla Pazarlama uzmanlarımız kontrolünde markanızı düşük bütçeler ile büyük hedeflere ulaşmasını sağlamaktayız. Franchise Pazarlama‘dan Sosyal medya Yönetimi ve web tasarım işlemlerine kadar tamamını bizler yürütmekteyiz.

Marka Oluşturma
Kahve, Tekstil veya herhangi bir bölge de herhangi bir sektörde bir marka kurma fikriniz var ise sizlere gerekli analizleri yaparak doğru bölgede doğru yatırım ile en çok kazandıracak marka yönetim hizmetini sağlamaktayız. Franchise Borsası Olarak yeni iş fikirleri ile sizlere gerekli danışmalık hizmetini sunacak olmaktan gurur duymaktayız.

sizde danışmanlık hizmeti istiyorsanız https://www.franchiseborsasi.com.tr/
sitesini inceleyip danışmanlar ile görüşebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı