FTN Enerji ve Telekom Franchise’ı Almak Çok Kolay

by Bayilik Lobisi

Elektrik İnternet ve Telefon Hizmetleri, alanında faaliyetleri sürdüren FTN Enerji ve Telekom’la düşük maliyet yüksek kâr elde edebileceğiniz işinizi kurun.

Elektrik İnternet ve Telefon Hizmetleri, alanında faaliyetleri sürdüren FTN Enerji ve Telekom’la düşük maliyet yüksek kâr elde edebileceğiniz işinizi kurun ya da mevcut işletmenizi büyütün.

%50 KAR ORTAKLIĞI

Türkiye genelinde hizmet verebilecek alt yapıya sahip kurumsal firmalar ile iş ortaklığı ve çözüm ortaklığı anlaşması imzalayarak tüketime dayalı her türlü ürün ve hizmetlerin (Elektrik, Doğalgaz, Sabit Telefon, İnternet, Gıda, Giyim, Petrol (yakıt) Turizm vb.) tüketiciler açısından daha ucuz ve avantajlı kullanılmasına, çözüm ortağı firmalar açısından müşteri portföylerinin arttırılmasına aracı olup çözüm projeleri sağlayan bir danışmanlık ve organizasyon şirketiyiz.

FAALİYET KONUMUZ

Finans uzmanları tarafından geleceğin sektörü olarak açıklanan ENERJİ sektöründe yatırım ve faaliyetlerimizi sürdürerek sektörün en güçlü ve kurumsal firmalarından birisi olma yolunda 23 Haziran 2013 tarihinden beri Türkiye genelinde çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. 01 Şubat 2015 tarihi itibariyle en düşük fiyat garantisi ile sabit telefon ve internet hizmetlerimizde faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Kuruluş amacımız öncelikle faturalandırılan hizmetlerin bizi tercih eden tüketicilere piyasadaki en uygun fiyata sağlanmasıdır.

Ucuz Elektrik, En Ucuz İnternet ve En Ucuz Telefon hizmetlerini tüketicilerle buluşturacak olan Franchise bayilerimiz, kazandıracağı müşterilerin ödeyeceği her faturadan ömür boyu %50 Kar elde ediyor.

ŞARTLAR

Sadece 990 TL karşılığında alacağınız Franchise ile Tabletiniz, Çantanız, Broşürleriniz, Dosya ve Bloknotlarınız, Kalem Setiniz, Yaka Kartınız ve Sertifikanız tarafınıza ulaştırılır.

Başkaca bir maliyetiniz yada gideriniz olmaz.

DESTEKLER

Eğitim Desteği, Pazarlama Desteği

İLETİŞİM

0850 302 6 312
0532 318 12 75
bilgi@ftn.com.tr
Şirinevler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi Kat:1 No:29/33 Bahçelievler İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı