Galanz Klima Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

37.000 Çalışanıyla Beyaz Eşya Devi olarak bilinen GALANZ artık Türkiye’de. Galanz tarafından üretilen ürünlerin tamamını www.galanz.com adresinden görebilirsiniz. Galanz İnverter Klima Grubuyla bayilikler vermektedir. Japon dizayn ve teknolojisi ile üretilmiş klimalar yeniden Türkiye’de sloganıyla pazara dönüş yapan firma yeni bayilerini arıyor.

GALANZ klima bayiliğine genel bakış:

-Ürünlerimiz hiçbir yerde Galanz bayilerinin alış fiyatından daha ucuza satılamayacaktır.

-Galanz Ev Gereçleri Tic. Ltd. Şti. olarak bayilerimizi ve servislerimizi koruma altına alan bir anlayışla klimalarımızın satışına yön vermekteyiz.

-Galanz Klimaları sadece yetkili bayilerce satılabilecektir.

-Galanz Yetkili Satıcı ve Servislerinin “Tek Markayı Satma “zorunluluğu yoktur. Her marka ve şirket bizler için saygın ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan değerlerdir. Zaman içinde oluşacak avantajların herkesi bir gün Galanz çatısı altında toplayacağına inanıyoruz.

-Galanz Klimaları bizim tarafımızdan internet ortamında doğrudan satış yöntemiyle veya fuarlarda satılmayacaktır. İsteyen bayimiz kendi ad ve namına internette ürünlerin tanıtımını ve satışını yapabilecektir.

-Galanz Türkiye olarak bizler, yetkili satıcılarımızın bulunduğu bölgeye kendimiz satış yapmayacağız. Talep geldiğinde, o bölgedeki ilgili satıcımızı bu konuda bilgilendireceğiz.

-Ülke çapında bir ekip ve bayilik ağı kuran Galanz, bayi ve servislerin çalışmalarını artırmak amacıyla alışveriş merkezleri veya aktif pazarlama organizasyonları aracığıyla satış yapmayacaktır. Galanz Türkiye web sitesinde www.galanz.com.tr veya www.galanzturkiye.com ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

-GALANZ Bayilik sisteminde, bayilik teminatı talep edilmemektedir. Siparişiniz teminatınızdır.
Bayilik alma ve yetkili servis olma hakkında bilgi almak isteyenler bayi@galanz.com.tr adresinden ya da aşağıdaki telefon numarasından firmaya ulaşabilirler.
Galanz Ev Gereçleri Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0 224 272 79 75, Faks: 0 224 272 79 76
Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 50/12 16220 Osmangazi / BURSA

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı